“Piknik na fest” w Poznaniu. Kto wystąpi?

Poznań panorama fot. Sławek Wąchała (zdjęcie ilustracyjne)

Chylińska, Mezo, Bibobit, Organek – wszystkich zobaczymy na scenie “Pikniku na fest”, który 10 czerwca odbędzie się na poznańskiej Cytadeli z okazji 25-lecia istnienia Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Na piknik zaprasza marszałek Marek Woźniak, bo jego zdaniem 25-lecie to doskonała okazja, by pokazać, czym zajmuje się samorząd województwa, bo nie wszyscy to wiedzą. Najbardziej znane działania wiążą się z funduszami europejskimi, ale samorząd Wielkopolski odpowiada też w wielu aspektach za służbę zdrowia, drogi, kulturę czy koleje.

“Piknik na fest” odbędzie się 10 czerwca o godzinie 13.00 i potrwa do 22.00. Na piknikowej scenie wystąpią między innymi Agnieszka Chylińska, Mezo, Bibobit i Organek. Chętni będą mogli zapoznać się z działaniami samorządu regionu, poczynając od troski o zabytkową parowozownię w Wolsztynie, a na promocji gospodarki opartej na wodorze, więc przyjaznej środowisku, kończąc. Będzie można także spróbować unikalnych dań typowych dla naszego regionu oraz poznać atrakcje turystyczne, historyczne i kulturalne.

“Z przyjemnością zapraszam do wspólnego świętowania 25-lecia istnienia Samorządu Województwa Wielkopolskiego” – zaprasza na swoim profilu na Facebooku marszałek Marek Woźniak. – “Świętujemy pod hasłem “Dumni z Wielkopolski” w sobotę 10 czerwca na poznańskiej Cytadeli, przez niemal cały dzień. Nie wyobrażam sobie, by mogło Państwa zabraknąć!”.

Podziel się: