owczarek fot. kpp pila

Koło: Pies uratował mężczyznę. W poszukiwaniach brało udział 100 policjantów!

3-letni owczarek niemiecki uratował 67-letniego mężczyznę. Wcześniej w jego poszukiwania zaangażowano aż 100 policjantów!

Wszystko wydarzyło się dwa dni temu w gminie Grzegorzew (powiat kolski). 67-letni, niepełnosprawny intelektualnie mężczyzna opuścił dom bez wiedzy rodziny. Kiedy ta się zorientowała natychmiast rozpoczęła jego poszukiwania. Te nie przynosiły rezultatu, więc o sprawie została poinformowana policja. W poszukiwaniach 67-latka brało udział aż 100 funkcjonariuszy. Bohaterem został natomiast pies policyjny.

3-letni owczarek niemiecki podjął trop przy stodole znajdującej się na terenie gospodarstwa i doprowadził swojego właściciela do zaginionego mężczyzny. – Okazało się, że zaginiony mieszkaniec gminy Grzegorzew wszedł do stodoły. Tam po drabinie dostał się na szczyt stogu słomy. Niestety wpadł w wąską szczelinę pomiędzy balotami, skąd nie miał możliwości wydostania się. Dramatyzmu tej sytuacji dodawał fakt, że 67-latek ma problemy z właściwą komunikacją, przez co nie potrafił wezwać pomocy. Zakleszczonego pomiędzy balotami mężczyznę znaleźli policjanci. Strażacy wyciągnęli go z pułapki, na szczęście nie odniósł obrażeń. Po konsultacji medycznej 67-latek wrócił bezpiecznie do miejsca zamieszkania – wyjaśnia Weronika Czyżewska z lokalnej policji.

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze