Ostrów: Ruszył telefon zaufania dla młodych ostrowian

Telefon mam, nie jestem sam fot. UM Ostrów

„Młodzi Ostrowianie, jeśli tylko chcecie porozmawiać, potrzebujecie porady lub borykacie się z problemami – dzwońcie!” – napisała prezydent Beata Klimek. W Ostrowie ruszyła kampania „Telefon mam, nie jestem sam”.

„Telefon mam, nie jestem sam” to hasło kampanii uruchomionej przez ostrowski magistrat, która jest odpowiedzią na rosnącą liczbę samobójstw wśród młodych ludzi. Takie tragedie zdarzają się także w Ostrowie Wielkopolskim, dlatego ruszyła akcja, podczas której pod numerem telefonu 800 880 444 zawsze, przez całą dobę, będą czekać profesjonalni psycholodzy, którzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Telefon jest anonimowy, bezpłatny i całodobowy.

„Chcemy, by Młody Ostrów zawsze miał kogoś, kto pomoże zmierzyć z trudnościami, dylematami i cierpieniem, by nikt nie musiał być z tym sam – napisała prezydent Beata Klimek.- „Telefon wsparcia jest czynny od teraz. Dzwońcie. Nie jesteście sami!”.

Źródło: UM Ostrów


Warning: Undefined variable $style in /home/klient.dhosting.pl/siergiejpoz/tenpoznan.pl/public_html/wp-content/plugins/ad-inserter-pro/class.php on line 4978