Teatr Polski w Poznaniu Orkiestra Antraktowa - koncert 2018 POLSKA f/ Marek Zakrzewski
To będzie niezwykły koncert: 16 września na dużej scenie Teatru Polskiego dla poznaniaków zagra Orkiestra Antraktowa z towarzyszeniem młodych muzyków – uczniów i absolwentów Orkiestry Smyczkowej Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Karola Kurpińskiego w Poznaniu, przygotowanych przez Laurę Stieler. Koncert nosi tytuł „Grande tutti piccolini”.

Orkiestra Antraktowa Teatru Polskiego w Poznaniu, pod batutą Adama Domurata, z przytupem otwiera kolejny sezon artystyczny. Podczas pierwszego koncertu rytmiczna muzyka filmowa rozbudzi wyobraźnię wszystkich melomanów, natomiast dźwięki barokowych arcydzieł otulą ich uszy, by wprawić słuchaczy w dobry nastrój.

Koncert jest zwieńczeniem warsztatów orkiestrowych prowadzonych w Poznaniu w dniach 7–15 września – a jednocześnie jest kontynuacją rozpoczętego w lutym tego roku koncertów Orkiestry Antraktowej z udziałem orkiestr gościnnych.

Muzyków Orkiestry Antraktowej poprowadzi niezrównany Adam Domurat. Koncert rozpocznie się o godz. 18.

A że jest to niedziela niehandlowa, bilety na koncert są tańsze o 50% i w związku z tym są w niezwykle atrakcyjnej cenie – 7,5 zł! Teatr Polski w ten sposób realizuje miejski program kulturalny, w ramach którego wstęp do miejskich instytucji w niedziele niehandlowe jest za pół ceny.

We wrześniu będzie jeszcze okazja skorzystać z wyżej wymienionych zniżek na następujące spektakle:

[email protected]. Vagina dentata, 16.09.2018 r., g. 16.00, Galeria;
EXTRAVAGANZA o władzy, 16.09.2018 r., g. 20.30;
[email protected]. Vagina dentata, 23.09.2018 r., g. 16.00, Galeria;
Krakowiacy i Górale, 23.09.2018 r., g. 19.00, Duża Scena.

Mat. pras. Teatr Polski Zdjęcia M. Zakrzewski

Podziel się:

Ostatnio dodane: