Nowe zasady w Termach Maltańskich. Co się zmieniło?

fot. S. Wąchała (zdjęcie ilustracyjne)

„W związku z ujednoliceniem zasad funkcjonowania kart, od 1 maja br., w Termach Maltańskich nastąpią zmiany, o których musisz wiedzieć” – poinformowały termy na swojej stronie. Zmiany nie spodobały się wielu posiadaczom karty Multisport.

Zgodnie z nowymi zasadami od 1 maja czas pobytu posiadacza karty w strefach Aquaparku oraz Świat Saun, zostanie wydłużony o dodatkowe 30 minut (Baseny Sportowe: 1h, Aquapark: 1,5h, Świat Saun: 1h) – ale za to karta Multisport będzie uprawniać do jednej wizyty w wybranej strefie danego dnia i nie będzie możliwości ponownego jej użycia.

„Mając na uwadze komfort korzystania z naszych usług, Termy Maltańskie przygotowały specjalną ofertę promocyjną” – informuje spółka na swojej stronie. – „Oferta dotyczy przedłużenia pobytu na preferencyjnych warunkach. O warunki oferty prosimy pytać w kasach stacjonarnych Term Maltańskich. Jeśli zaplanowaliście Państwo dłuższy pobyt w Termach Maltańskich i chcielibyście skorzystać z preferencyjnych warunków, to KONIECZNIE poinformujcie o tym obsługę kas przed zakupem biletu”.

Tymczasem, jak informuje portal „epoznan”, wielu posiadaczy karty Multisport Plus nie jest zadowolonych z tych zmian. Zwracają uwagę, że karta jest właśnie po to, by móc wielokrotnie korzystać z każdego obiektu bez ograniczeń – a nowa regulacja im to uniemożliwia.

Podziel się:

Ostatnio dodane: