Nowe oświetlenie w centrum Poznania. “Wygląda spektakularnie”

Święty Marcin z nowym oświetleniem fot. PIM

“Ulica Święty Marcin po zmroku wygląda bardzo atrakcyjnie” – zapewnia spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie. I na dowód publikuje zdjęcia przedstawiające tę właśnie ulicę na odcinku między Gwarną a Mostem Uniwersyteckim, bo tam działa nowe, niedawno zamontowane, oświetlenie.

Zdjęciami zrobionymi po zmroku – i po włączeniu niedawno zamontowanych latarni Poznańskie Inwestycje Miejskie pochwaliły się na swoim profilu na Facebooku.
“Nie da się ukryć – coraz krótsze dni przybliżają nas do jesieni” – czytamy we wpisie. – “Są też tego plusy, bo ulica Święty Marcin po zmroku wygląda bardzo atrakcyjnie. Mrok rozświetlają teraz nowe, docelowe lampy, które od niedawna działają już na odcinku między ul. Gwarną a mostem Uniwersyteckim”.

Świętym Marcinem w nowym wydaniu i z nowym oświetleniem zachwycony jest też prezydent Jacek Jaśkowiak.
“Święty Marcin jest piękny w każdym wydaniu – za dnia zielony i gwarny, a po zmroku fantastycznie rozświetlony nowymi lampami. Wygląda naprawdę spektakularnie, jak na reprezentacyjną ulicę miasta przystało” – napisał na swoim profilu na Facebooku, załączając zdjęcie Świętego Marcina.

Źródło: PIM, J. Jaśkowiak FB

Podziel się: