Nowa nawierzchnia na ulicy Fredry w Poznaniu. Zmiana organizacji ruchu

układanie nawierzchni, Fredry fot. PIM

Rozpoczęło się układanie nowej nawierzchni na ulicy Fredry – niestety, to nie oznacza jeszcze końca remontu ulicy. Wykonawca po prostu chce wykorzystać sprzyjającą pogodę i wykonać te prace, które takiej pogody wymagają.

Prace przy układaniu nowej nawierzchni rozpoczęły się 20 grudnia. I to właśnie z ich powodu 20 i 21 grudnia przejazd przez ul. Fredry w ciągu ul. Wieniawskiego będzie niemożliwy.
„Kierowcy mogą korzystać z ul. Noskowskiego, która w trakcie robót jest dwukierunkowa, a ruchem kieruje wyznaczony do tego pracownik” – informuje spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie. – „Dojazd do ul. Noskowskiego możliwy jest od ul. Libelta. Dwukierunkowa na czas robót jest również południowa część ul. Wieniawskiego (między ul. Fredry a ul. Św. Marcin), dojazd i wyjazd z tej części ulicy będzie możliwy od strony ul. Św. Marcin”.

Układanie nawierzchni dowodzi, jak twierdzi PIM, że prace przy wymianie torowiska tramwajowego na ul. Fredry są coraz bardziej zaawansowane. Trwa montaż płyt torowych, budowa sieci kanalizacji ogólnospławnej, a także roboty ziemne pod konstrukcję torowiska na skrzyżowaniu Fredry i Mielżyńskiego.

Podziel się:

Ostatnio dodane: