Samochód potrącił nastolatkę przechodzącą przez ulicę Budowlanych w Gnieźnie. Dziewczynka z obrażeniami została przewieziona do szpitala. W okolicy miejsca wypadku były spore utrudnienia w ruchu.
Do zdarzenia doszło 20 20 października około godziny 18.30. Pierwszej pomocy nastolatce udzielili strażacy, później przejęli ratownicy medyczni, którzy zadecydowali o konieczności przewiezienia jej do szpitala.
Na miejscu wypadku były spore utrudnienia w ruchu przez kilka godzin. Autobusy MPK musiały korzystać z objazdów. Szczegóły i okoliczności wypadku bada policja.