Najwyższa jakość obsługi – Inchcape Poznań wśród najlepszych dealerów w Polsce

Ponad dwa lata temu jeden z największych dealerów motoryzacyjnych w świecie otworzył największy salon BMW w Wielkopolsce.

Dzięki tej decyzji Inchcape umocnił się na pozycji lidera motoryzacyjnego rynku premium na rynku polskim – w styczniu 2020 poznański dealer został uznany przez BMW Group jako najlepszy w Polsce pod względem jakości obsługi, otrzymując również wyróżnienie w kategorii MINI Sales Performance.

Jak podaje Miesięcznik Dealer, Inchcape obecnie znajduje się wśród 30 największych grup dealerskich w Polsce jako jedyny przedstawiciel wyłącznie marek premium. Działania Inchcape, również na rynku wielkopolskim, doceniła Grupa BMW. Podczas corocznej gali dealerów, poznański salon otrzymał nagrodę MINI Sales Performance. Przedstawiciele bawarskiego koncernu zwrócili uwagę również na podejście do klientów, honorując Inchcape Poznań wyróżnieniem w kategorii Customer Satisfaction, czyli za najlepszą jakość obsługi wśród wszystkich autoryzowanych dealerów.

To właśnie obsługa klienta jest dla Inchcape najważniejszym punktem strategii, realizowanym dzięki ambitnemu i świetnie przeszkolonemu zespołowi, który zadba o najbardziej wymagającego klienta.

– Doskonale zorganizowany, otwarty na klienta i jego oczekiwania zespół to bez wątpienia jedna z najmocniejszych stron naszego salonu. Chcemy, by każdy klient odwiedzający salon Inchcape mógł poczuć się jak u siebie – informuje Marek Sojecki, dyrektor poznańskiego oddziału dealera BMW Inchcape Polska.

Poznański oddział Inchcape jest obecnie najnowocześniejszym i zarazem największym salonem BMW i MINI w Wielkopolsce. Na powierzchni ponad 7000 m2 i trzech kondygnacjach eksponowane są liczne modele bawarskiego producenta w tym sportowe BMW M oraz prestiżowa linia BMW Individual.

– Tegoroczne wyróżnienia są dowodem potwierdzającym skuteczność strategii opartej o doskonalenie procesów wewnętrznych. Wszystkie nasze działania są w 100% skoncentrowanie na kliencie i zapewnianiu najwyższej jakości obsługi w każdym obszarze biznesu – podkreśla Witold Wcisło, Prezes Zarządu Inchcape Polska.

Jak wskazują przedstawiciele Inchcape, Poznań jest niezwykle ważnym punktem w strategii budowy pozycji grupy w Polsce, a nasz kraj jednym z najbardziej perspektywicznych rynków działającego w ponad 30 krajach Inchcape PLC. W dotychczasowej historii Inchcape Polska otrzymał łącznie 41 nagród polskiego oddziału BMW, w tym 5 tytułów Dealera Roku.

Inchcape to dziś jedna z trzech największych grup dealerskich na świecie, sprzedająca jeden samochód co 2 minuty.

Artykuł zewnętrzny.

Dodaj komentarz

avatar