Najpopularniejsze szkolenia w roku 2019 – Poznań

Poznań stanowi doskonałe miejsce dla każdego, kto pragnie poddać się szkoleniom biznesowym. Miasto to zapewnia wiele perspektyw samorozwoju, a także nabywania nowych kompetencji, które są niezbędne w niejednej branży.

Posiadając niezbędną wiedzę z zakresu organizacji i zarządzania, o wiele łatwiej jest uzyskać pożądane stanowisko, a co za tym idzie, zapewnić sobie lepszą płacę i bardziej dogodne warunki pracy. Które z dostępnych w Poznaniu szkoleń wyróżniają się zatem największą popularnością?

Wymienić można tu trzy główne kategorie, wliczając w to:
  • szkolenia z zakresu negocjacji,
  • szkolenia z obsługi klienta,
  • szkolenia z zarządzania czasem.
Umiejętności negocjacyjne – podstawa dla każdego biznesmena!

Jednym z podstawowych szkoleń biznesowych jest kurs negocjacji. Teoretycznie może wydawać się on najmniej skomplikowanym z dostępnych kursów, lecz tak naprawdę jest jednym z najbardziej wymagających. Negocjacja obejmuje przede wszystkim umiejętności miękkie, dlatego wiele zależy od samego kursanta i jego zaangażowania. Nie jest to szkolenie, do którego można podejść pasywnie!

Wiedza uzyskana na takim kursie jest przydatna w każdej pracy, która przynajmniej w pewnym stopniu opiera się na interakcji z innymi ludźmi. Obejmuje to zarówno klientów, jak i współpracowników i potencjalnych partnerów biznesowych. Pod względem cenowym, zazwyczaj będziemy musieli liczyć się z kosztem pomiędzy 1000 a 2000 złotych.

Obsługa klienta – wyspecjalizowane szkolenia dla profesjonalistów

Każdy zawód opierający się na świadczeniu usług jest w znacznym stopniu zależny od umiejętnej obsługi klienta. Chociaż większość osób bazuje na swoich naturalnych kwalifikacjach do tego zadania, to aby osiągnąć prawdziwie profesjonalny poziom, warto zaczerpnąć rady fachowca.

Najkrótszą drogą do osiągnięcia mistrzostwa w sprawnej obsłudze klienta jest oczywiście stosowny kurs. W Poznaniu tego typu ofert jest wiele, lecz tak naprawdę sens mają wyłącznie te, które cieszą się dobrą opinią na rynku pracy. To dość istotne, aby wybrać tu takie szkolenie, które zapewni nam certyfikat – wielu pracodawców zwraca dużą uwagę na właściwą dokumentację kursu.

Szkolenia z zakresu obsługi klienta charakteryzują się dość dużym zróżnicowaniem pod względem uwzględnionych materiałów i programu zajęć. Jest to w głównej mierze indywidualna kwestia organizatora, dlatego poszczególne oferty często znacznie od siebie odbiegają. Tyczy się to również związanych z nimi kosztów – kursy taki występują w licznych wariantach, dlatego ciężko jest ustalić jednoznaczny przedział.

Szkolenia z zarządzania czasem – niezbędnik biznesmena

Kursy obejmujące wydajniejsze zarządzanie czasem traktowane są przede wszystkim jako uzupełnienie umiejętności. Są one szczególnie popularne wśród osób, których zawód wymaga ścisłego stosowania się do wyznaczonych terminów oraz pracy w grupach. Szkolenia te nie należą do szczególnie drogich, chociaż mają przede wszystkim praktyczny charakter – nie można się zatem dziwić, że decyduje się na nie coraz więcej osób!

Więcej szkoleń, które cieszą się dużą popularnością znajdziesz na stronie firmy szkoleniowej GenWhy lub pod linkiem – szkolenia Poznań.

Artykuł sponsorowany

Podziel się: