Dariusz Urbański fot. FB

Murowana Goślina: Burmistrz całuje się z sekretarką. Radne są oburzone

Burmistrz całujący się z sekretarką na imprezie sylwestrowej wywołał prawdziwe oburzenie części goślińskich radnych. Film prezentujący to wydarzenie zrobił furorę na goślińskich forach internetowych.

Wszystko zaczęło od filmiku, który podczas sylwestra nakręciła sekretarka burmistrza, a który potem wyciekł do internetu. Na filmie burmistrz namiętnie całuje się z jedną z pracownic sekretariatu, która pracuje tam na zastępstwo i zastanawia się, co będzie, “gdy zaczną działać ostrygi”.

Burmistrz nie jest w żadnym związku, pani z filmu również nie, więc teoretycznie mogli się całować i filmować nikogo nie krzywdząc. Jednak sprawa dotyczy szefa i podwładnej, a to już nadaje całej sprawie inny wydźwięk. Tego przynajmniej zdania są członkinie trzyosobowego klubu radnych Dynamiczna i Uczciwa Gmina, które opublikowały oświadczenie, żądając wyjaśnień od burmistrza. Podają tam też stwierdzenia, że bohaterka filmu dostała tę pracę po znajomości, bo nie ma ani wykształcenia, ani doświadczenia, ani odpowiedniej prezencji na to stanowisko.

Sam burmistrz uważa, że to burza w szklance wody. Spotkanie było prywatne, a on i jego partnerka nie robili nic złego. Trudno też mówić o jakichś szczególnych układach służbowych, skoro została zatrudniona na czas określony, w zastępstwie za inną pracownicę. Nie zamierza też jakoś szczególnie komentować tej sprawy, bo ona na to nie zasługuje.

Protestujące radne są innego zdania. Uważają, że burmistrz naraził wizerunek Murowanej Gośliny tym filmikiem i swoim zachowaniem. O mieście mówi się teraz w całym kraju, ale radne wolałyby, żeby rozmawiano i jego walorach i urodzie, a nie pocałunkach burmistrza.

el

0 0 votes
Oceń artykuł
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze