Murowana Goślina fot. UMiG Murowana Goślina

Murowana Goślina: 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

54 wolontariuszy z kolorowymi puszkami i czerwonymi serduszkami będzie kwestować na ulicach miasta i gminy Murowana Goślina oraz wspomagać organizację wielkiego finału WOŚP.

Od 8.30 w Szkole Podstawowej nr 2 odbędzie się akcja honorowego oddawania krwi i rejestru do banku szpiku zorganizowana przez Klub HDK PCK „Gośliniacy” i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu.

Oczywiście nie zabraknie występów artystycznych, na które zapraszają Szkoły Podstawowe z terenu gminy oraz Ośrodek Kultury w Murowanej Goślinie (szczegóły na plakacie). Będzie licytacja orkiestrowych gadżetów, a także innych ciekawych przedmiotów ofiarowanych przez darczyńców m.in.: kultowy rower WIGRY 3 złożony przez Wojtka Janiszewskiego i kolegów z 7 c SP nr 2 w Murowanej Goślinie, voucher na wycieczkę do Warszawy połączoną ze zwiedzaniem Sejmu oraz vouchery weekendowe na elektryczne rowery i motory.

Tradycyjne „Światełko do nieba” i główna licytacja odbędzie się ok. godz. 20.00 (plac przed biblioteką ul. Poznańska 16).

Gośliński Sztab XXVIII Finału WOŚP, el

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze