Możliwy jeszcze jeden transfer do Lecha

Lech Poznań katastrofalnie, bo od dwóch porażek, rozpoczął rundę wiosenną Lotto Ekstraklasy. Wynikało to między innymi z fatalnie spisującej się defensywny “Kolejorza”. Para Janicki-Vujadinovic nie spełniała dobrze swoich zadań, za to na prawej stronie defensywy była prawdziwa wyrwa.

Marcin Wasielewski, nie odmawiając mu woli walki i ambicji, to jednak nie jest to piłkarz na taką drużynę, jaką jest Lech Poznań. W przypadku kontuzji Roberta Gumnego, nie ma innego piłkarza na tę pozycję, więc włodarze klubu postanowili powalczyć jeszcze w tym oknie transferowym o chorwackiego zawodnika Frana Tudora. 23-letniemu zawodnikowi Hajduka, który jest też 3-krotnym reprezentantem Polski, latem wygasa kontrakt i już teraz mógłby z Lechem podpisać kontrakt obowiązujący od lipca. Według informacji portalu “Sportske novosti”, skaut poznaniaków Andrzej Juskowiak oglądał Tudora na żywo podczas meczu z Lokomotiwą i wydał pozytywną opinię.

Okienko transferowe w Polsce otwarte jest do 28 lutego, więc teoretycznie jest jeszcze 10 dni na przeprowadzanie transferów. Portal podał także informację, że Lech za piłkarza złożył ofertę opiewającą się na około 220 tysięcy euro. Za zawodnika, któremu wygasa latem kontrakt – wydaje się to być rozsądną propozycją. Sęk w tym, że Tudor równie dobrze może przedłużyć kontrakt ze swoim aktualnym klubem i do transferu nie dojdzie. W obecnym sezonie rozegrał on 16 meczów w barwach Hajduka, ma także 3 występy w pierwszej reprezentacji Chorwacji, a jeden z nich zakończył nawet golem.

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze