sobota, 24 lutego, 2024

Młyńskie koło dalej na placu Wolności. Do kiedy?

Betlejem Poznańskie się skończyło, ale młyńskie koło nadal zaprasza miłośników podziwiania Poznania z góry. Koło pozostanie tam do 28 stycznia, a w weekendy będzie można też napić się grzanego wina.

Betlejem Poznańskie w tej edycji trwało ponad 50 dni, aż do 7 stycznia, także między Bożym Narodzeniem a sylwestrem.
– Rozwiązanie takie świetnie się sprawdziło – zapewnia Anna Dorna, organizatorka wydarzeń na pl. Wolności. – Właśnie w tym tygodniu – od 25 grudnia do 1 stycznia – na placu Wolności było najwięcej odwiedzających. Na Betlejem Poznańskim gościli w tym czasie nie tylko poznaniacy, ale też wielu turystów.

To był jeden z powodów, dla których zdecydowano o pozostawieniu koła na placu nawet po zakończeniu Betlejem. Można z niego korzystać do 28 stycznia, a w weekendy w sąsiedztwie koła będzie można także napić się grzanego wina.

Koło będzie działać od poniedziałku do czwartku w godz. 13.00 – 19.00, a w piątki, soboty i niedzielę – w godz. 11.00 – 20.00. Bilet kosztuje 25 zł (bilet normalny) i 20 zł (bilet ulgowy). Na zniżki nadal mogą liczyć seniorzy (poniedziałki), dzieci do 12 roku życia (środy) i studenci (czwartki), którzy w określone dni zapłacą tylko 15 zł.

Źródło: UMP
Strona głównaPoznańMłyńskie koło dalej na placu Wolności. Do kiedy?