Miłosz Szczepańki zostanie w Warcie Poznań. „Dużym plusem jest szatnia i trener”

Fot. Klaudia Berda (Warta Poznań)

Wypożyczony do Warty Poznań w przerwie zimowej Miłosz Szczepański zostanie w Poznaniu. Klub zdecydował się na przedłużenie wypożyczenia o kolejny sezon.

– Transfer Miłosza Szczepańskiego to jeden z tych ruchów, który zapowiadaliśmy kilka dni temu. Duża grupa wypożyczeń realizowana w poprzednim okienku transferowym pozwoliła nam wytypować zawodników, z którymi chcieliśmy kontynuować współpracę. Miłosz był jednym z nich. Po dopięciu formalności transferowych pomiędzy klubami i samym zawodnikiem możemy cieszyć się z dalszej współpracy. Jestem przekonany, że Miłosz będzie jeszcze większym wzmocnieniem siły ofensywnej naszej drużyny niż w poprzednim sezonie – skomentował Piotr Barłóg, pełnomocnik zarządu Warty Poznań ds. sportu.

Miłosz Szczepański jest ofensywnym pomocnikiem (który też całkiem nieźle odnajduje się na skrzydłach). W koszule Warty wystąpił w 13 spotkaniach. Udało mu się zdobyć dwie bramki i zaliczyć asystę.

– Na pewno dużym plusem jest szatnia i trener, dlatego najlepsze dla mojego rozwoju będzie zostanie w Warcie. Mam nadzieję, że te liczby w najbliższym sezonie będą lepsze niż w tym minionym i, jeśli zdrowie dopisze, zrobię wszystko, by tak się stało. Na pewno naszym celem jest utrzymanie się w Ekstraklasie i chciałbym, abyśmy razem z drużyną to osiągnęli – skomentował zostanie w Poznaniu Szczepański.

Nowe wypożyczenie będzie obowiązywało do końca sezonu 2022/23. Warta Poznań zagwarantowała sobie możliwość pierwokupu zawodnika.

Podziel się:

Źródło: Warta Poznań / oprac. AK