Michał Kopczyński zostanie dłużej w Warcie Poznań. Nowy kontrakt zawodnika

Michał Kopczyński Fot. Piotr Leśniowski, Warta Poznań

Warta Poznań poinformowała o przedłużeniu kontraktu Michała Kopczyńskiego. Nowa umowa ma obowiązywać do czerwca 2024 roku.

30-letni pomocnik trafił do Poznania dwa lata temu. Od tego czasu rozegrał w zielonej koszulce 33 spotkania. Zdobył dwie bramki – z rzutów karnych w meczach z Piastem Gliwice i Lechem Poznań.

– Kiedy dostałem propozycję przedłużenia kontraktu, to decyzja o pozostaniu w Poznaniu nie była zbyt trudna. Mamy za sobą dobre dwa lata dla Klubu, dla mnie udany był ten ostatni sezon, gdyż pierwszy w większości straciłem z uwagi na kontuzje. Myślę, że zakończone niedawno rozgrywki były bardzo przyzwoite w moim wykonaniu: zaliczyłem dużo występów, zdobyłem też swoje pierwsze bramki w Ekstraklasie. Indywidualnie byłem zadowolony, a jak widać, Warta Poznań również była usatysfakcjonowana moją postawą, więc wspólnie doszliśmy do wniosku, że trzeba tę współpracę przedłużyć. Cieszę się, że klub mi zaufał – powiedział Michał Kopczyński.

– Podpisanie kontraktu z Michałem Kopczyńskim to kolejny krok w kierunku budowania stabilnej i solidnej kadry naszego zespołu. Cieszy mnie, że Michał podchodził do dalszej współpracy równie entuzjastycznie jak my – podsumował Piotr Barłóg, pełnomocnik zarządu ds. sportu.

Źródło: mat. pras.