Marsz Na Tak przejdzie przez Poznań w pierwszy dzień wiosny. „To czas, kiedy świat staje się kolorowy”

Marsz na Tak fot. K. Adamska

Już po raz ósmy przez centrum Poznania przejdzie Marsz Na Tak, by uczcić pierwszy dzień wiosny – i Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. „Bądźmy razem i wspólnie świętujmy!” – zapraszają poznaniaków organizatorzy marszu.

Marsz tradycyjnie organizuje Stowarzyszenie Na Tak.
„21 marca na placu Wolności w Poznaniu spotykamy się o godzinie 10:00, by ruszyć i dobrze się wspólnie bawić” – zapraszają organizatorzy. – „O godzinie 11:00 dołączą do nas przyjaciele z Hospicjum Palium, z którymi świętować będziemy również Dzień Motyla. Wspólną zabawę kończymy o godzinie 13:00, ale pamiętajcie, że to nie koniec naszych działań – zapraszamy do naszego kalendarza wydarzeń”.

Uczestnicy marszu z placu Wolności przejdą ulicami: Nowowiejskiego, 23 Lutego i Al. Marcinkowskiego, skąd znów wrócą na placu Wolności, by obejrzeć występy artystyczne, w tym orkiestry ArtVivat, no i zatańczyć słynną już „Belgijkę”.

„Pierwszy Dzień Wiosny to czas, kiedy świat staje się kolorowy!” zachęcają organizatorzy. – „Zachęcamy wszystkich do wspólnego spędzenia czasu i świętowania w tym szczególnym dla nas dniu.
Pamiętajcie, by zabrać ze sobą dobry humor i dużo kolorowych akcentów (kolorowe dekoracje, ubrania mile widziane)”.

Podziel się:

Ostatnio dodane: