roboty drogowe fot. ZDM

Łuszkowo: Droga wojewódzka nr 432 zostanie zamknięta. Z powodu budowy mostu

Miała zostać zamknięta już 10 maja, jednak – jak informuje WZDW – prace rozpoczną się dzień później, a więc w poniedziałek jeszcze będzie można przejechać DW432 w Łuszkowie.

“W poniedziałek 10 maja wykonawca będzie ustawiał oznakowanie zgodnie z projektem tymczasowej organizacji ruchu” – poinformował Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich. – “Następnie po odebraniu oznakowania rozpoczną się prace. Ciężki sprzęt ma wjechać na teren budowy we wtorek rano, w związku z tym w poniedziałek przejazd będzie jeszcze możliwy”.

Przypomnijmy, że w Łuszkowie, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 432, rozpoczyna się rozbiórka istniejącego i budowa nowego mostu nad rowem Wyskoć. Inwestycja o wartości prawie miliona złotych poprawi bezpieczeństwo na trasie i komfort kierowców, a wykonawca ma 105 dni kalendarzowych na jej wykonanie. Zanim jednak tak się stanie – trzeba będzie się nastawić na utrudnienia i konieczność korzystania z objazdów przez Śrem i Leszno do końca sierpnia tego roku – bo do tego czasu będzie trwała budowa.

WZDW

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze