Leszno zaprasza na Antidotum Airshow

Szum skrzydeł, łopot śmigieł, warkot silników, muzyka na żywo, a w tle zachód słońca. Na Lotnisku Leszno rozpoczął się Antidotum Airshow Leszno, który potrwa do 29 sierpnia, do godziny 21.00.

W ostatni weekend tych nietypowych wakacji na Lotnisko Leszno powraca podniebny spektakl, który ze względu na urok miejsca zyskał u fanów awiacji nazwę – Leszczyński Klasyk.
Pokazy w Lesznie to wydarzenie, które na stałe wpisało się do kalendarza najciekawszych imprez lotniczych. W tym roku na niebie będzie można podziwiać akrobacje samolotowe solistów i grup pokazowych, pokazy szybowcowe, śmigłowcowe, paralotnie i motoparalotnie. Tradycyjnie nie zabraknie pokazów nocnych, które od lat są wizytówką Antidotum Airshow Leszno.

Leszczyńskie pokazy co roku zaskakują atrakcjami. Szczegółowy program dostępny na stronie www.antidotum.lotniskoleszno.pl, a wśród atrakcji są: aeroSPARX, Blanix-Team, FireFlies Aerobatic, Display Team, Flying Dragons Team, Marek Choim Aerobatics, SBLim-2.pl, Sky Magic, The Flying Bulls Aerobatic Team oraz Trojan T 28 (The Flying Bulls)

Podniebnemu spektaklowi będzie towarzyszyć muzyka grana na żywo. Za magiczny podkład muzyczny odpowiadają The Cellos. Wejście na teren pokazów w piątek od godz. 15:00, a w sobotę od godziny 14:00. Część lotnicza rozpocznie się ok godz. 17.00, pokazy zakończą około godziny 21.00.