Dwóch pilotów zostało poszkodowanych w wypadku motoparalotni, do którego doszło na lotnisku w Lesznie.
Wszystko wskazuje na to, że podchodząc do lądowania piloci najprawdopodobniej stracili kontrolę nad maszyną, która runęła na ziemię z niewielkiej odległości. Piloci trafili do szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wypadek będzie teraz badać Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych.
Źródło: Radio Poznań