Prokuratura umorzyła postępowanie w sprawie śmierci nauczycielki z Leszna w marcu tego roku, kilka dni po tym, jak przyjęła szczepionkę przeciwko koronawirusowi.
Jak informuje Radio Elka, śledczy ustalili, że kobieta nie zmarła z powodu szczepienia na covid-19, wbrew pojawiającym się teoriom spiskowym, ale z przyczyn naturalnych. Jej śmierć nie miała ze szczepieniem nic wspólnego, dlatego prokuratura umorzyła postępowanie w tej sprawie.