piątek, 29 marca, 2024

Lech Poznań – Górnik Łęczna. Wysokie zwycięstwo “Kolejorza”!

Lech bez problemu pokonał na własnym boisku Górnika Łęczna 3:0. Wszystkie bramki w tym spotkaniu padły w pierwszej połowie.

Faworytem oczywiście byli poznaniacy, którzy walczą o mistrzostwo. Górnik Łęczna jest obecnie przedostatni w tabeli i różnicę między oboma zespołami było widać już od pierwszych minut.

Piłkarze Macieja Skorży “rzucili” się na rywala i prowadzili już po czterech minutach. Amaral wykorzystał doskonałe podanie Pereiry i pokonał Macieja Gostomskiego. “Kolejorz” naciskał i jeszcze przed przerwą zdobył dwie kolejne bramki.

Najpierw po rzucie rożnym i zgraniu piłki przez Ishaka z najbliższej odległości trafił Karlstrom, a trzecią bramkę zdobył już sam Ishak, który wykorzystał doskonałe prostopadłe podanie od Amarala.

Wysokie prowadzenie zadowoliło lechitów, którzy w drugiej części gry grali już zdecydowanie spokojniej. Mimo to mogli i powinni podwyższyć prowadzenie w tym spotkaniu, ale w wielu sytuacjach brakowało im skuteczności.

Strona głównaSportLech Poznań - Górnik Łęczna. Wysokie zwycięstwo "Kolejorza"!