Lech Poznań: Efektowny pokaz rac na setne urodziny zachwycił cały świat! (wideo)

Stadion Miejski fot. ZDM

W dniu setnych urodzin Lech Poznań sam sobie sprawił prezent, pokonując Jagiellonię Białystok 3:0. Ale prezent sprawili mu również kibice, przygotowując oprawę urodzinową, która zachwyciła cały świat.

Kibice sprawili Lechowi prezent nawet dwukrotnie: najpierw frekwencją na meczu – obejrzało go aż 40 072 osób i jest to nowy rekord frekwencji w ekstraklasie. A później efektowną oprawą z racami i sektorówkami. Zdjęcia i filmy, a szczególnie nagranie z drona, na którym oprawa prezentuje się najbardziej widowiskowo, obiegły cały świat i wszędzie wzbudziły niekłamany zachwyt.

O setnych urodzinach w fantastycznej scenerii napisały holenderski portal voetbalprimeur.nl, turecki portal onedio.com, nagranie można obejrzeć także na profilach społecznościowych ESPN i „L’Equipe”, gdzie odtworzono je kilkaset tysięcy razy!

Przypomnijmy, że Lech Poznań w roku swoich setnych urodzin po 26 kolejkach Ekstraklasy zajmuje trzecie miejsce w tabeli i ponieważ ma tylko o jeden punkt mniej niż obecny lider, Pogoń Szczecin, nadal ma szanse na mistrzowski tytuł.

Podziel się: