Lech Poznań. Darko Jevtić zdecydował. Chce zmienić otoczenie

Jeden z niewątpliwe bardziej utalentowanych zawodników, którzy występowali w ostatnim czasie w Lechu Poznań wydaje się być zdeterminowany do zmiany klubu.

Darko Jevtić w Poznaniu występuje od sześciu lat. Serb mający szwajcarskie obywatelstwo przez długi okres był podporą “Kolejorza” oraz jednym z piłkarzy którzy decydowali o tym jak wygląda gra Lecha. W swoich lepszych momentach był piłkarzem, który umiejętnościami zdecydowanie przewyższał ligowych kolegów i można było się zastanawiać co zawodnik tej jakości robi w Poznaniu.

Za jakością nie szła regularność. Jevtić w wielu meczach był praktycznie niewidoczny i w jakiś stopniu stał się twarzą obecnego Lecha – czyli klubu, który ma obecnie problemy ze zdobywaniem trofeów. Sam Jevtić zresztą może czuć duży niesmak. W Poznaniu jest od sześciu lat i mimo, że Polska liga nie jest zbyt mocna, to pomocnikowi udało się zdobyć tylko jedno mistrzostwo Polski oraz zgarnąć Superpuchar. O występach Lecha w europejskich pucharach lepiej nie wspominać…

Być może to jest właśnie powodem dla którego Serb chce zmienić otoczenie. W czerwcu, kiedy zamierza opuścić Bułgarską, będzie miał już 27 lat. Zapowiadał się świetnie, miał papiery, żeby cała liga zapamiętała go na lata. Chyba nawet najwięksi fani jego talentu przyznają, że po drodze coś nie wyszło.

– Myślę, że to ostatni sezon w Lechu i tego się trzymam. Trochę mi żal tego, ale jestem tutaj dosyć długo, jestem też w takim wieku, że potrzebuję zmiany, mimo, że się bardzo dobrze w Poznaniu czuję – mówił w rozmowie z Radiem Poznań Jevtić.

Gdzie Serb może trafić? Prawdopodobnie piłkarz będzie zdeterminowany do opuszczenia polskiej ligi. Czy uda mu się osiągnąć coś w jednej z lig zachodniej Europy? Czas pokaże…

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze