Koziołek znaleziony na S5. Schronisko szuka jego właściciela

koziołek fot. Schronisko dla Zwierząt, Gniezno2

Na drodze S5 został złapany młodziutki koziołek, który nie mógł się przedostać przez ogrodzenie drogi. Zwierzę, gdy już udało się je złapać, trafiło do Schroniska dla Zwierząt w Gnieźnie i trwają poszukiwania jego właściciela.

„Szukamy właściciela młodego koziołka który biegał dziś po drodze S5, na wysokości Goślinowo – Obora stawiając na równe nogi wszystkie wszystkie możliwe służby!” – poinformowało 29 kwietnia Schronisko dla Zwierząt w Gnieźnie.

Jak podał portal „gniezno24”, zwierzę zostało zauważone po południu na S5 między węzłami Gniezno Północ a Kłecko, na wysokości Pyszczyna. Nie mógł się wydostać z trasy, bo jest ona ogrodzona, ale też nie dał się złapać, więc patrol S5, który został wezwany do tego zdarzenia, poprosił o pomoc strażaków z OSP Zdziechowa i OSP Modliszewo. Wspólnymi siłami udało się wreszcie złapać wystraszonego malucha, choć na jakiś czas trzeba było wstrzymać ruch na trasie.

Koziołek jest cały, żywy i zdrowy, został przekazany do Schroniska dla Zwierząt w Gnieźnie. I to ono teraz szuka jego właściciela.

Podziel się:

Ostatnio dodane: