Reklama

Kortez w Sali Wielkiej

To wielka gratka dla tych, którym nie udało się dostać na jesienne koncerty Korteaz podczas trasy “Hej wy”. 8 stycznia Kortez wystąpi w Sali Wielkiej CK Zamek.

W ramach tych dodatkowych koncertów Kortez w styczniu zagra w Łodzi, Warszawie, Krakowie, Gdyni, Bydgoszczy i Poznaniu. Będzie to też siedem ostatnich koncertów przed kilkumiesięczną przerwą, która potrwa do Jesieni 2019. W tym czasie Kortez pracować będzie nad swoim trzecim albumem.

Styczniowe koncerty będą kontynuacją wyprzedanej w całości trasy “Hej wy” o retrospektywnym charakterze. Będzie można na nich posłuchać wybranych piosenek ze wszystkich dotychczasowych wydawnictw Korteza. We wrześniu 2018 trasę poprzedziło ukazanie się “Mini domu”, który jest zbiorem EPek pochodzących z podwójnie platynowego albumu “Mój dom”. Na płycie znalazły się także dwa nowe utwory: “Hej wy” i “Stare drzewa”.

Kortezowi towarzyszyć będzie zespół w składzie: Krzysztof Domański, Lesław Matecki, Robert Kretzschmar i Jacek Lachowicz.

Koncert odbędzie się 8 stycznia, początek o godzinie 19.00.

Mat. pras. el

data-matched-content-rows-num="8,4" data-matched-content-columns-num="1,4" data-matched-content-ui-type="image_stacked,image_stacked"

Dodaj komentarz

avatar