Kontrowersyjne nagranie z basenu. Czy para uprawiała seks?

basen fot. tlanya1223, pixabay (zdjęcie ilustracyjne)

Media społecznościowe obiegło nagranie wykonane na terenie odkrytego basenu przy ulicy Ogrodowej w Krotoszynie, na którym para leżąca na trawniku, wśród innych odpoczywających na basenie, wykonuje ruchy kojarzące się z uprawianiem seksu. Co na to policja?

Na nagraniu widać mężczyznę przykrytego kocem lub ręcznikiem i leżącego na kobiecie. Ruchy, które wykonuje, niedwuznacznie kojarzą się z uprawianiem seksu, mimo że to miejsce publiczne, a wokół jest wielu ludzi. I to najprawdopodobniej któryś z sąsiadów na plaży nagrał sytuację.

Nagranie jest ogromnie popularne wśród mieszkańców Krotoszyna, wywołało spore oburzenie – ale nikt nie zgłosił tego na policję. Dlatego, jak powiedziała portalowi “krotoszynska” Paulina Potarzycka z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie, funkcjonariusze nie podjęli żadnych działań. Gdyby ktoś poczuł się zgorszony zachowaniem pary i przyszedł z nagraniem na policję – funkcjonariusze zajęliby się sprawą i zbadaliby, czy doszło tu do uprawiania seksu w miejscu publicznym. Takie zachowanie to nieobyczajny wybryk i grozi za to kara aresztu do 30 dni, ograniczenia wolności do 1 miesiąca lub grzywny do 1500 zł.

Źródło: krotoszynska

Podziel się: