zatrzymany fot. policja

Koło: Napad z kijem baseballowym. 19-latek trafił na stół operacyjny

24-letni mężczyzna napadł na 19-letniego kolegę uderzając go kijem baseballowym. Spowodował tak poważne obrażenia, że 19-latek musiał być operowany jeszcze tej samej nocy.

Funkcjonariusze dostali zgłoszenie 20 września o tym, że do kolskiego szpitala został przyjęty mężczyzna, który doznał obrażeń ciała w wyniku uderzenia kijem baseballowym. Kryminalni jeszcze tego samego dnia dokładnie ustalili przebieg zajścia i zatrzymali sprawcę ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Jak się okazało, dzień wcześniej w rejonie jednej ze szkół podstawowych na terenie Koła spotkała się grupa znajomych. W pewnym momencie podjechał do nich samochodem ich wspólny znajomy. Wyszedł z samochodu i bez jakichkolwiek wyjaśnień podszedł do 19-latka i uderzył go kijem baseballowym w okolice jamy brzusznej. Po kilku godzinach młody mężczyzna trafił do szpitala. Jego stan był tak poważny, że jeszcze tej samej nocy 19-latek był operowany.

Zatrzymany mężczyzna to 24–letni mieszkaniec gminy Koło. Usłyszał już zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Prokuratur Rejonowy w Kole wobec podejrzanego zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

KPP Koło, el

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze