17 funkcjonariuszy kolskiej policji jest objętych wraz z rodzinami kwarantanną. Wszyscy przebywają w izolacji, ponieważ u ich trzech kolegów stwierdzono zakażenie koronawirusem.
Informację podał portal e-kolo.pl. Kolski sanepid ustala listę kolejnych osób, które miały kontakt z zakażonymi, by również ich objąć kwarantanną. Komenda Powiatowa Policji w Kole na razie pracuje normalnie.
el