sobota, 24 lutego, 2024

Kolizje i wypadki na południu Wielkopolski. Bardzo złe warunki jazdy!

Kolizja na S8, utrudnienia DK15 i ciężarówki, które nie mogą podjechać pod górkę na DK11. Warunki jazdy na południu Wielkopolski są bardzo złe i służby apelują do kierowców o szczególną ostrożność.

18 stycznia jest wyjątkowo trudnym dniem dla kierowców na południu regionu. Około godziny 18.00 na S8, między węzłami i Bralin, bus uderzył w tył samochodu osobowego. Na szczęście, jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał, ale są tam utrudnienia w ruchu i zablokowany jest pas w kierunku Wrocławia.

Na drodze krajowej nr 11 w Ostrzeszowie było tak ślisko, że ciężarówki nie mogły podjechać pod górkę i tworzyły się tam korki, trwa akcja służb, odśnieżających drogę. Na odcinku od Kępna w kierunku Ostrowa są utrudnienia w ruchu. Bardzo ślisko jest też na drodze krajowej nr 15, między Krotoszynem i Koźminem.

Służby apelują do kierowców o ostrożną jazdę. Przypomnijmy, że dla tego rejonu obowiązuje ostrzeżenie IMiGW przed gołoledzią, ważne do godziny 22.00.

Źródło: GDDKiA
Strona głównaWielkopolskaKolizje i wypadki na południu Wielkopolski. Bardzo złe warunki jazdy!