Kolejna porażka Warty Poznań. Fatalne spotkanie „Zielonych”

Warta Poznań fot. kibic Włodek

Piłkarze Warty Poznań przegrali kolejny mecz. Tym razem silniejsza okazała się Cracovia, która pokonała „Zielonych” 2:0. Sytuacja w tabeli poznaniaków wygląda dramatycznie.

Poznaniacy od dłuższego czasu mają problem nie tylko ze zdobywaniem punktów, ale nawet z trafieniem do bramki rywali. Sytuację miała poprawić przerwa na spotkania reprezentacji. Niestety nic z tego nie wyszło. Piłkarze Piotra Tworka ponownie zaprezentowali się bardzo słabo, mieli znaczny problem ze stworzeniem sobie sytuacji bramkowych i zasłużenie przegrali spotkanie z Cracovią.

Drużyna z Krakowa nie gra porywająco i samo spotkanie w wielu momentach było dość nudne. Najlepszym zawodnikiem Warty był Adrian Lis, który kilka razy uratował „Zielonych” przed utratą bramki. Nie miał natomiast zbyt wiele do powiedzenia przy uderzeniach Rakoczy i Myszora.

Po tej porażce sytuacja w tabeli Warty wygląda coraz gorzej. Obecnie znajduje się na 17 pozycji, która oznacza spadek. Do bezpiecznego miejsca Warcie brakuje już pięciu punktów.


Warning: Undefined variable $style in /home/klient.dhosting.pl/siergiejpoz/tenpoznan.pl/public_html/wp-content/plugins/ad-inserter-pro/class.php on line 4978