Warta Poznań fot. kibic Włodek

Kolejna porażka Warty Poznań. Fatalne spotkanie “Zielonych”

Piłkarze Warty Poznań przegrali kolejny mecz. Tym razem silniejsza okazała się Cracovia, która pokonała “Zielonych” 2:0. Sytuacja w tabeli poznaniaków wygląda dramatycznie.

Poznaniacy od dłuższego czasu mają problem nie tylko ze zdobywaniem punktów, ale nawet z trafieniem do bramki rywali. Sytuację miała poprawić przerwa na spotkania reprezentacji. Niestety nic z tego nie wyszło. Piłkarze Piotra Tworka ponownie zaprezentowali się bardzo słabo, mieli znaczny problem ze stworzeniem sobie sytuacji bramkowych i zasłużenie przegrali spotkanie z Cracovią.

Drużyna z Krakowa nie gra porywająco i samo spotkanie w wielu momentach było dość nudne. Najlepszym zawodnikiem Warty był Adrian Lis, który kilka razy uratował “Zielonych” przed utratą bramki. Nie miał natomiast zbyt wiele do powiedzenia przy uderzeniach Rakoczy i Myszora.

Po tej porażce sytuacja w tabeli Warty wygląda coraz gorzej. Obecnie znajduje się na 17 pozycji, która oznacza spadek. Do bezpiecznego miejsca Warcie brakuje już pięciu punktów.

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze