Kolejna pływalnia w Poznaniu zamknięta

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

Jak informują Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, w kolejnej pływalni, po Atlantis na osiedlu Batorego, rozpoczęły się prace remontowe. Tym razem to pływalnia na osiedlu Piastowskim. Przerwa technologiczna potrwa do końca lipca.

“Na Pływalni Miejskiej Rataje rozpoczęła się przerwa technologiczna, która potrwa do końca lipca. W tym czasie na os. Piastowskim będą trwały prace konserwacyjne” – informuje POSiR.

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji przypominają, że działają inne pływalnie, także te letnie, więc można z nich korzystać. Pływalnia letnia w parku Kasprowicza jest czynna od godz. 9.00 do 20.00, a dodatkowo od 7.00 do 9.00 działają godziny dla pływaków. Pływalnia będzie czynna codziennie do 3 września. Pływalnia na Chwiałce z kolei jest czynna codziennie od 9.00-19.00, a sezon potrwa 25 sierpnia. Po tej dacie obiekt rozpocznie przygotowania do rozruchu basenów krytych.

Jednorazowy bilet normalny kosztuje 23 złote, a ulgowy 16 złotych. Posiadacze Karty Dużej Rodziny z kodem terytorialnym Poznania i seniorzy (Poznańska Złota Karta) płacą mniej, a rabat w wysokości 10 proc. czeka także przy zakupie karnetu na 10 wejść. Wejście na pływalnię po godzinie 18.00 także kosztuje mniej, bo 12 złotych. Uczestnicy programu OK Poznań mogą skorzystać z wejścia na basen letni za 1 zł, ale ramach w dostępnej puli zniżek. Bilety można kupić w kasach przy wejściu na pływalnie.

Podziel się: