Kolejna aukcja lokalu. I to w samym centrum Poznania!

lokal na wynajem, Święty Marcin fot. ZKZL

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych zaprasza na kolejną aukcję lokalu użytkowego na wynajem. Tym razem do wylicytowania będzie atrakcyjny lokal w samym centrum miasta – przy Świętym Marcinie 39.

– Lokal, który jest przedmiotem licytacji, znajduje się w niedawno wyremontowanej części Świętego Marcina – zdradza szczegóły Łukasz Kubiak, rzecznik prasowy ZKZL. – Niedawno wrócił tutaj ruch tramwajowy, a liczba wynajętych lokali, nie tylko miejskich, dynamicznie wzrosła. Poznaniacy, którzy mieszkają lub pracują w centrum, mogą zauważyć coraz większe zainteresowanie Świętym Marcinem zarówno mieszkańców, jak i turystów. Wzrost liczby osób na ulicy to również doskonała okazja do otwarcia lub do przeniesienia swojego biznesu właśnie do centrum.

Najlepszym dowodem na zwiększone zainteresowanie lokalami w tym miejscu jest zdaniem ZKZL fakt, że lokal oferowany na aukcji 19 października jest już ostatnim dostępnym lokalem ZKZL w tej części ulicy, a znajdującym się na parterze. Ma on powierzchnię 48 metrów kwadratowych i należy do niego piwnica o powierzchni 21 metrów kwadratowych. Lokal jest przeznaczony pod działalność handlową lub usługową.

Aukcja lokali użytkowych rozpocznie się 19 października o godzinie 12.00 i tradycyjnie warunkiem wzięcia udziału jest rejestracja na stronie ZKZL w zakładce aukcji, a także wpłata wadium do dnia 18 października 2023 r. Zdjęcia lokalu i szczegółowy opis znajdują się na stronie, można tam też się umówić na jego obejrzenie w realu.

Źródło: ZKZL

Podziel się: