Katarzyna Lubnauer foty. FB

Katarzyna Lubnauer: Prezydent Jacek Jaśkowiak chyba pomylił prawybory

Skąd taka opinia byłej szefowej Nowoczesnej? Otóż jej zdaniem poznański kandydat na prezydenta Polski jest zbytnio lewicowy jak na Koalicję Obywatelską.
Reklama

Katarzyna Lubnauer w Polsat News wyliczyła tu kilka wypowiedzi prezydenta Jaśkowiaka świadczących o poglądach bardziej pasujących do Lewicy niż KO: jego opinia o małżeństwach homoseksualnych, a także stosunek do aborcji czy eutanazji.

Reklama

– Wiem, że Lewica też ma problemy z wyborem kandydata na prezydenta i mam coraz bardziej wrażenie, że prezydent Jaśkowiak chciałby nim zostać – podsumowała.

Jej zdaniem takie otwarte głoszenie poglądów, jak to robi Jacek Jaśkowiak, nie jest najlepszym rozwiązaniem. Kandydat na prezydenta powinien mieć poglądy znacznie bardziej umiarkowane i być bardziej kandydatem “środka”.

Reklama

Polsat News, el

Podziel się!

9
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Kuba Gorączkowski
Gość
Kuba Gorączkowski

A my musimy się z nim męczyć .

Małgorzata Jasińska
Gość
Małgorzata Jasińska

I bardzo dobrze niech będzie LEWICOWY. Prawica już dość rządziła. Jedyne co zrobili to pozwolili panoszyć się Kk. Oddali im Polskę we władanie a ci doją kraj jak czarne pijawki.

Edward Szwec
Gość
Edward Szwec

Małgorzata Jasińska co doją? Piniedzy nie ma i nie będzie! Kasa z OFE poszła nie wiem gdzie ,ale w dobre ręce 🙂 no i klasyk – Polski nie ma, istnieje teoretycznie ,jest uj doopa i kamieni kupa . Dzieki i dobranoc teczowa Jasinska

Małgorzata Jasińska
Gość
Małgorzata Jasińska

Edward Szwec Dobranoc biało-niebieski kibolu.

Małgorzata Jasińska
Gość
Małgorzata Jasińska

Edward Szwec Jak wiesz co się dzieje w Poznaniu to wiesz ile gruntów i budynków zagarnęli. Jakoś potrafisz się doczepić do Jaśkowiaka a do czarnych nie. Masz wybiórczą uwagę . Kasy Poznań nie ma bo pisiory miały zwrócić za wprowadzenie reformy w szkołach ale nie zwróciły. Poszukaj w danych a nie krzycz jak nie znasz faktów.

Edward Szwec
Gość
Edward Szwec

Małgorzata Jasińska chodzę z dziecmi na Lecha to jestem kibolem ? Dzieci faszystami ? wlasnie wy teczaki w głowie i doopie macie tylko to co wam zapoda przyjaciel. Podaj ile ziemi zagarnęli czarni oraz przypomnij dlaczego. Chetnie sie od ciebie dowiem lewacką szczujnio. Ps. Na swieta będziesz wstawiała życzenia , choinkę z wnukami a taka jesteś anty katoliczka . Brzydzę się takimi zakłamanymi ….

Małgorzata Jasińska
Gość
Małgorzata Jasińska

Edward Szwec Po pierwsze nic nie mam do twoich dzieci. Dlaczego mnie obrażasz. Poszukaj sobie ile czarni zagarnęli dlaczego mam tobie ułatwiać. Zwyczaj choinki to zwyczaj z Niemiec.nie ma nic wspólnego z KK. Dla mnie to są święta zimowe tak jak są święta wiosenne. Przeczytaj jak mnie atakujesz wychodzi z ciebie twoje chrześcijaństwo. Nie jestem antykatoliczką jestem ATEISTKĄ nie mam nic do katolików oprócz tego aby swoją wiarę uprawiali w kościołach i swoich domach. Żeby nie zmuszali wszystkich do życia tak jak oni. Każdy człowiek ma prawo żyć jak chce. Zobacz ile w tobie nienawiści to po katolicku.?? A jeżeli chodzi o dzieci na stadionie to wśród przekleństw ordynarnych okrzyków to chyba nie tam dla nich miejsce. Jak na stadion zaczną chodzić KIBICE nie kibole to rzeczywiście dzieci mogą tam przebywać.

Michał Kucharski
Gość
Michał Kucharski

Jak na zachodnie warunki to jego poglądy plasują się gdzieś w okolicy Davida Camerona a nie lewicy!

Roman Kubera
Gość
Roman Kubera

Takimi wypowiedziami torują drogę Dudzie