Szpital w Kaliszu, fot. szpital FB

Kalisz: Zbigniew Zamachowski zaprasza do… szpitala

Znany aktor przechodził operację stopy w kaliskim szpitalu i tak mu się tam podobało, że gdy musiał zoperować kolano – wrócił do Kalisza. I opublikował to na profilu FB szpitala.

Zbigniew Zamachowski nagrał dwa filmy ze swojego pobytu w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kaliszu, jeden wspólnie z żoną Moniką. Opowiada w nich o pobycie w placówce, jest tam także nagrany fragment wizyty lekarskiej.

Film ma pomóc w poprawieniu wizerunku szpitala, który ostatnio ma całkiem sporo kłopotów. Najpierw był strajk diagnostów i fizjoterapeutów, później złożyli wypowiedzenia psychiatrzy. To sytuację szpitala, i tak nie najłatwiejszą w dzisiejszych czasach, jeszcze dodatkowo pogorszyło. Na szczęście okazuje się, że gdy w placówce pojawiają się tacy pacjenci jak Zbigniew Zamachowski i są zadowoleni z leczenia – da się sporo poprawić. Pomysł pojawił się spontanicznie, bo znany aktor chciał pochwalić kaliską lecznicę za poziom usług.

Szpital zresztą idzie za ciosem i prosi swoich pozostałych,m nie tak sławnych pacjentów, by także wrzucali lub przesyłali filmiki ze swojego pobytu w szpitalu, z zabiegów i wizyt.
– Wszyscy pacjenci są dla nas ważni, każdy z osobna jest istotny – komentuje z dumą kaliska lecznica na swoim FB. – A jak się okazuje, i nasz szpital bywa ważny dla pacjentów.

el

 

Zamachowscy w #szpitalKalisz

#zmieniamysiędlaWasPoznajecie tę sympatyczną parę? 💑…a charakterystyczny budynek w tle?Co robili w #szpitalKalisz Zbigniew Zamachowski i jego żona Monika?Zobaczcie! 🎥🎥🎥

Opublikowany przez Szpital Kalisz Czwartek, 7 listopada 2019

#zmieniamysiędlaWas🚑Wszyscy pacjenci są dla nas ważni, każdy z osobna jest istotny. A jak się okazuje, i nasz szpital bywa ważny dla Pacjentów 💜💙💚💛🧡❤️Nasze oddziały i naszych Lekarzy – nie po raz pierwszy – wybiera na przykład znakomity aktor – Zbigniew Zamachowski.

Opublikowany przez Szpital Kalisz Czwartek, 7 listopada 2019

Dodaj komentarz

avatar