Jeżyce: nocna bójka przed lokalem

Zatrzymany rowerzysta, zdemolowany lokal i kilka osób rannych – to efekt nocnej awantury przed jednym z lokali na Dąbrowskiego.

Około godziny 1.00 w nocy z soboty na niedzielę policjanci otrzymali zgłoszenie o bójce przed jednym z lokali gastronomicznych w tym rejonie. Agresorem miał się okazać rowerzysta będący pod wpływem alkoholu.

Patrol pojechał na miejsce zdarzenia i zastał tam rowerzystę oraz grupę klientów lokalu. Jak udało się ustalić policjantom, rowerzysta przejeżdżał tamtędy, ale gdy zobaczył dekoracje przed wejściem do lokalu, zatrzymał się i zaczął je niszczyć. Według zeznań świadków chciał także coś ukraść.

Na jego agresję zareagowali pracownicy baru, obcokrajowcy, którzy usiłowali go powstrzymać. Wywiązała się bójka i w tym momencie przyjechała policja.

Rowerzysta i poszkodowani pracownicy baru trafili na komisariat, gdzie zadecydowali, że nie będą składać doniesienia przeciwko rowerzyście. Okazało się jednak, że cyklista jest pod wpływem alkoholu – i za to zostanie pociągnięty do odpowiedzialności.

mat.pras. KMP i el

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze