Jacek Jaśkowiak trenuje boks fot. UMP

Jacek Jaśkowiak: “Władza upartyjnia państwo, łamie Konstytucję”

Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania, napisał list do działaczy Platformy Obywatelskiej, w którym przekonuje, że to on ma największe szanse na pokonanie Andrzeja Dudy.
Reklama

Jacek Jaśkowiak, który obecnie w prawyborach Platformy Obywatelskiej walczy z Małgorzatą Kidawą-Błońską o partyjną nominację, wysłał list do członków swojego ugrupowania. Prezydent Poznania atakuje w nim obecną władzę oraz przekonuje, że jest osobą która ma największe szanse na pokonanie Andrzeja Dudy, obecnie urzędującego prezydenta. Jako swoje sukcesy w liście Jaśkowiak wymienia m.in. politykę senioralną oraz… najsprawniejszą komunikacją miejską.

Reklama

– Kandyduję, bo te wybory są dla Polski kluczowe. Mogą ostatecznie zakończyć zły czas, gdy władza upartyjnia państwo, łamie Konstytucję, brakiem gospodarności niszczy perspektywy przyszłych pokoleń, nie dba o ochronę zdrowia, środowisko i pozycję Polski w Europie – pisze w liście Jaśkowiak.

I dodaje: – Wybory z prezydentem niesamodzielnym wygra kandydat niezależny i energiczny. Jeśli na 60. Rocznicy Poznańskiego Czerwca poradziłem sobie z próbami ingerencji Antoniego Macierewicza, to poradzę sobie z Andrzejem Dudą.

Reklama

Polityk PO przekonuje też, że w tych wyborach trzeba będzie walczyć, a on jako były bokser, ma być na to przygotowany. – Proszę o poparcie. Obiecuję determinację, profesjonalizm i ciężką wspólną pracę – zakończył Jaśkowiak.

Podziel się!

5
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Romuald Hylla
Gość
Romuald Hylla

Wspieranie LGBT to jest łamanie konstytucji /
Przepisy Konstytucji stosuje się bezpośrednio, chyba że Konstytucja stanowi inaczej. … Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i …

Maria Kistowska
Gość
Maria Kistowska

Romuald Hylla 👎👎👎👎🤮🤮

Jaroslaw Sassek
Gość
Jaroslaw Sassek

Ten pan jest chory z nienawiści

Merberos Knightmare
Gość
Merberos Knightmare

Ten idiota żyje w jakimś matrixie… nie wiem jak tępym trzeba być by przepełnione autobusy i tramwaje o wiecznych spóźnieniach nazywać w jakikolwiek sposób sprawnymi… tylko dzisiaj czekałem po pracy godzinę na tramwaj żeby wrócić do domu, bo nie dało się wsiąść, a nie jestem masochistą, żeby jechać ściśniętym jak w imadle, dodatkowa mając ze sobą służbowy sprzęt za który jestem odpowiedzialny…

Kuba Gorączkowski
Gość
Kuba Gorączkowski

On żyje we własnym świecie oderwanym od rzeczywistości. Dobry Prezydent Poznania