Spotkanie z Robertem Gwiazdowskim

Kiedy Polacy w końcu zaczną więcej zarabiać? Na to pytanie postara się odpowiedzieć Robert Gwiazdowski podczas spotkania w Poznaniu, które odbędzie się 23 stycznia.

Robert Gwiazdowski jest doktorem habilitowanym nauk prawnych, profesorem Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego, adwokatem i doradcą podatkowym. Od 2004 rok pełni funkcję prezydenta Centrum im. Adama Smitha. Jest autorem książek “Sprawiedliwość a efektywność opodatkowania” oraz “Podatek progresywny i proporcjonalny. Doktrynalne przesłanki praktyczne konsekwencje”.

Od wielu lat doradza międzynarodowym koncernom działającym w Polsce, największym polskim przedsiębiorstwom zarówno państwowym, jak i spółkom prywatnym. A dzięki posiadanej wiedzy oraz zdobytemu doświadczeniu jest jednym z niewielu ludzi w Polsce, którzy są w stanie odpowiedzieć na – powiedzmy sobie szczerze – prowokacyjne pytanie: kiedy Polacy zaczną w końcu więcej zarabiać?

Spotkanie odbędzie się 23 stycznia w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego przy al. Niepodległości 34. Początek spotkania o godzinie 18.00.

Mat. pras., el

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze