Gniezno: Sanepid poszukuje pasażerów pociągu do Torunia

Jak poinformowała Gnieźnieńska Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, okazało się, że jeden z pasażerów w pociągu jest zakażony koronawirusem. Dlatego sanepid szuka pozostałych.

Chodzi o podróżnych, którzy jechali pociągiem PolRegio z Poznania do Torunia o godzinie 13.38. Nie dotyczy to tylko pasażerów wsiadających w Mogilnie. Wszyscy, u których wystąpiły objawy przypominające koronawirusa, powinni natychmiast się skontaktować ze swoimi lekarzami rodzinnymi.

el

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWielkopolskaGnieznoGniezno: Sanepid poszukuje pasażerów pociągu do Torunia