Głodne, przestraszone i przemarznięte. Cztery szczeniaczki porzucone na lotnisku

znalezione pieski fot. Pilskie Schronisko dla Zwierząt

Głodne, przestraszone i przemarznięte – w jednym z pustostanów na pilskim lotnisku zostały znalezione cztery szczeniaczki. Były tam co najmniej dwie doby, ale teraz już znajdują się pod opieką pracowników pilskiego schroniska dla zwierząt.

Maluchy zostały znalezione 11 października. Miały sporo szczęścia, że zostały w ogóle zauważone przez panią, która w pobliżu dokarmia dwa koty. Zwierzęta były zostawione w skrzynce, w której też znajdowały się psie ciasteczka. Znalazczyni natychmiast zawiadomiła straż miejską, która przewiozła pieski do schroniska. Tam otrzymały odpowiednią opiekę, a była ona bardzo potrzebna: maluchy były przemarznięte i wystraszone, w pustostanie mogły przebywać od 9 października, a noce są już chłodne.

Sprawa wywołała ogromne oburzenie internautów, jak informuje portal “asta24”, a także pracowników schroniska, którzy opisali sytuację na swoim profilu na Facebooku. “To się nigdy nie skończy” – napisali.

Schronisko na swoim profilu zamieściło też link do zbiórki, na której można wspomóc zakup jedzenia dla maluchów i zaapelowało o informacje, mogące pomóc w znalezieniu właściciela szczeniaczków.

Źródło: asta24

Podziel się: