Gdzie w środę nie będzie prądu? (LISTA MIEJSC)

Poniżej publikujemy listę miejsc na terenie Wielkopolski, w których w środę (6 października 2021) nie będzie prądu.

Obszar Suchy Las
6 października 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Suchy Las miejscowości Suchy Las ul. Stroma 4 ROD Szarotka, Świetlica, działka nr 1131/1 PPHU RAM Serwis.

Obszar Suchy Las
6 października 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Suchy Las miejscowości Suchy Las ul. Śnieżna. ul. Zimowa. ul. Świt. ul. Słoneczna nr 18, działka nr 198/8. ul. Krótka ROD Na Wzgórzach. ul. Malwowa nr 13.

Obszar Zaniemyśl
6 października 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
ZANIEMYŚL ul. DWORCOWA 1-6, ul. POZNAŃSKA 20, 22,

Obszar Złotów
6 października 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
Dzierzążenko 134D, 134E, 134H, działka numer 83na6.

Obszar Chodzież
6 października 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Rataje ul. Radosna działka nr 330/1, 330/25.

Obszar Chodzież
6 października 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Konstantynowo działka nr 216/35, 216/36.

Obszar Mosina
6 października 2021 r. w godz. 08:00 – 10:00
ROGALINEK ul. MOSTOWA 2, ul. OGRODOWA, ul. PARKOWA 2, 4, ul. SPOKOJNA 4, 6, ul. WODNA,

Obszar Miejska Górka
6 października 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
Miejska Górka: ul. Buszy nr 11, 11A, 24, 26, JAMAR; ul. Podgórna, Południowa – całe ulice.

Obszar Kościan
6 października 2021 r. w godz. 08:00 – 13:30
gm. Kościan: Racot ul. Pocztowa nr 17, 20, 26 do 36 parzyste działki nr 86/31.

Obszar Przemęt
6 października 2021 r. w godz. 08:00 – 10:30
gm. Przemęt: Wieleń ul. Środkowa nr 7 do 13 nieparzyste, nr 14 do 30 parzyste.

Obszar Swarzędz
6 października 2021 r. w godz. 08:00 – 11:00
Swarzędz: os. Dąbrowszczaków 7A-D, 7/1A, 7/1B, ul. Grudzińskiego 5.

Obszar Wieleń
6 października 2021 r. w godz. 08:00 – 20:00
miejscowość Dzierżążno działka 378/2.

Obszar Wronki
6 października 2021 r. w godz. 08:00 – 12:00
Wronki ul. Nowowiejska 3, 3A, 11, ul. Towarowa 5, 6, 9, 9B, 10A, 11, 12, 13, 14, 15.

Obszar Grodzisk Wielkopolski
6 października 2021 r. w godz. 08:30 – 11:30
gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Łyżwiarska nr 4, 10, 12, 20, 22, 26, działki nr 3374/70, 3374/74, 3374/76, 4141/1, 4141/3, 4141/4.

Obszar Dopiewo
6 października 2021 r. w godz. 08:30 – 13:00
gm. Dopiewo miejscowości Dopiewo ul. Wierzbowa od nr 2 do nr 12 parzyste, działki nr 343/1, 343/3, 343/4, 343/5.

Obszar Poznań Stare Miasto
6 października 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
Poznań: ul. Okolewo 22, 24, 26.

Obszar Poznań Stare Miasto
6 października 2021 r. w godz. 08:30 – 12:30
Poznań: ul. Okolewo dz. 39/4, dz. 128/5, 128/6, 128/7, 128/8, 128/9, ul. Jaśkowiaka od 15 do 29 nieparzyste, od 6 do 12 parzyste, dz. 192/8, ul. Lewandowskiego, ul. Celichowskich,

Obszar Poznań Stare Miasto
6 października 2021 r. w godz. 08:30 – 12:30
Poznań: ul. Glinno, ul. Knyszyn, ul. Łysy Młyn, ul. Drogocin, ul. Janowo, ul. Glinienko, Poligon Morasko-Biedrusko.

Obszar Plewiska
6 października 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
Plewiska: ul. Owsiana od 12 do 22 parzyste.

Obszar Wąsosz
6 października 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
gm. Wąsosz: Cieszkowice nr 58, 59, 60.

Obszar Święciechowa
6 października 2021 r. w godz. 08:30 – 11:30
Święciechowa ul. Dębowa nr 2 do 12 parzyste (dz. 784/1 do 6).

Obszar Skoki
6 października 2021 r. w godz. 08:30 – 11:30
POTRZANOWO ul. NOWY BORÓWIEC 1, 10, 12, 14, 2, 4, 5, 697, 7, 9, ul. ZAGAJNIKOWA 1, 2, 3, 9,

Obszar Święciechowa
6 października 2021 r. w godz. 09:00 – 11:30
Święciechowa ul. Gen. Kutrzeby nr 6 do 12 parzyste, nr 11 do 69 nieparzyste.

Obszar Krobia
6 października 2021 r. w godz. 09:00 – 14:30
gm. Krobia: Sułkowice nr 55DE, nr 63 do 66, nr 68, 69, działki nr 87, 106/1, 113/1, 113/3.

Obszar Śmigiel
6 października 2021 r. w godz. 09:00 – 14:00
gm. Wielichowo: Śniaty ul. Wielichowska nr 28 do 46, nr 48 do 55, nr 59, 61. Wilkowo Polskie ul. Kościańska nr 1D, 2BC, działka nr 1009/1, 1009/2

Obszar Nowy Tomyśl
6 października 2021 r. w godz. 10:30 – 14:00
gm. Nowy Tomyśl miejscowości Glinno od nr 204 do nr 207, nr 211, 211a. miejscowości Sękowo nr 16, 17.

Obszar Przemęt
6 października 2021 r. w godz. 10:30 – 12:30
gm. Przemęt: Kaszczor: ul. Brzoskwiniowa działka nr 933/5 – P4 SPÓŁKA, działka nr 934/6 wieża telefonii komórkowej. Wieleń: ul. Brzoskwiniowa nr 30, 34 – działka 931/26, działki nr 931/24, 931/28; ul. Środkowa nr 1 do 4, nr 6; ul. Zachodnia – cała ulica.

Obszar Buk
6 października 2021 r. w godz. 12:00 – 15:00
gm. Buk miejscowości Wielka Wieś ul. Podgórna działka nr 346/24.

Obszar Święciechowa
6 października 2021 r. w godz. 12:00 – 15:00
gm. Święciechowa: Przybyszewo ul. Graniczna nr 34 do 44 parzyste, działka nr 665.

Obszar Przemęt
6 października 2021 r. w godz. 12:30 – 15:00
gm. Przemęt: Wieleń ul. Wiejska nr 8, 12, działki nr 147/5 do 147/13, nr 603/1, 603/2, nr 603/5 do 603/21 (domki letniskowe).

Źródło: ENEA

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze