Gdzie w środę, 9 listopada, nie będzie prądu w Wielkopolsce? (LISTA)

prąd, słup energetyczny fot. BeniamiBukowski, pixabay

ENEA opublikowała listę miejsc na terenie Wielkopolski, w których w środę, 9 listopada, wystąpią przerwy w dostawach prądu z powodu prac naprawczych prowadzonych przez spółkę.

Obszar Budzyń
9 listopada 2022 r. w godz. 07:00 – 13:30
Budzyń Osiedle Zielone 22.

Obszar Borek Wielkopolski
9 listopada 2022 r. w godz. 07:30 – 15:30
gm. Borek Wlkp.: Koszkowo nr 30, 31, nr 32 – przyłącze 0,4kV, działki nr 50/9 – ORANGE, nr 61/2 hydrofornia.

Obszar Borek Wielkopolski
9 listopada 2022 r. w godz. 07:30 – 08:30
9 listopada 2022 r. w godz. 14:30 – 15:30
gm. Borek Wlkp.: Koszkowo nr 1, 1A, 3, 4, 4A, nr 27 do 29.

Obszar Grodzisk Wielkopolski
9 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 16:00
1.Gmina Grodzisk Wielkopolski, miejscowość Ptaszkowo 15, 29, 51,od nr 62 do nr 79A, 80, 81, 84, 90, 91, 91a, 92, 93, 94, działka 277/1, działka 9/1, 247/2, 158/5, 243, 247/1, 238, 240/3, 248/1, 248/5, 241/1, 248/8, 248/7, 158/7, 179/1, 239/1, 159/2, 173, 174, 177/1, działka 9/1, 2.Gmina Grodzisk Wielkopolski, miejscowość Lulin; cały, Grodziska Kolej Drezynowa,

Obszar Grodzisk Wielkopolski
9 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 09:00
9 listopada 2022 r. w godz. 15:00 – 16:00
1.Gmina Grodzisk Wielkopolski, miejscowość Ptaszkowo 15, 29, 51,od nr 62 do nr 79A, 80, 81, 84, 90, 91, 91a, 92, 93, 94, działka 277/1, działka 9/1, 247/2, 158/5, 243, 247/1, 238, 240/3, 248/1, 248/5, 241/1, 248/8, 248/7, 158/7, 179/1, 239/1, 159/2, 173, 174, 177/1, działka 9/1, 2.Gmina Grodzisk Wielkopolski, miejscowość Lulin; cały, Grodziska Kolej Drezynowa, 3.Gmina Grodzisk Wielkopolski, miejscowość Pantaleonowo, ul. Sadowa 1, 2, 3, 4 działka nr 3383, 4.Gmina Grodzisk Wielkopolski, miejscowość Grodzisk Wielkopolski, ul. Wioślarska cała, Hokejowa cała, Łyżwiarska cała, Narciarska cała, Żeglarska cała, Kajakowa cała, Piłkarska cała, Tenisowa cała, Atletyczna cała;;; Powstańców Chocieszyńskich od nr 62 do nr 114 parzyste, od nr 87 do nr 133 z wyjątkiem 105 nieparzyste, ul. Zbożowa cała, 5.Gmina Grodzisk Wielkopolski, miejscowość Grąblewo od nr 1 do nr 65, OSP Grąblewo i sklep obok, Biurowiec RSP, działki 171, 172, 196, 201/4, 222, 199, 221, 234/1,410/19, 413/5, 412/2,

Obszar Buk
9 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 11:00
Gmina Buk, miejscowość Otusz 11 oraz od nr 16 do nr 43, działki nr 101/10, 101/9, 101/7, 101/1, 103/3, 92/11, 102/1,

Obszar Poznań Nowe Miasto
9 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 16:00
Poznań: ul. Ropczycka cała bez 1 i 1A.

Obszar Szlichtyngowa
9 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Szlichtyngowa: Gola nr 40 do 52D, 57A, działki nr 151/2, 500/3, 3212/36 przepompownia ścieków.

Obszar Poznań Stare Miasto
9 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 09:30
Poznań: ul. Mateckiego 16, 18, 19.

Obszar Poznań Wilda
9 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Czechosłowacka od 104 do 108 parzyste, od 139 do 163 nieparzyste, ul. Przełęcz 4.

Obszar Nowy Tomyśl
9 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 14:30
Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Bukowiec, ul. Sportowa cała, ul. Sątopska 1, 1a, 2, 4, 6, ul. Kościelna od nr 1 do nr 37 nieparzyste 22, 24, , ul. Świętego Marcina 1, od nr 7 do nr 21 nieparzyste, 16, 20, 21, 22, 23, 26, 24, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36a, 38, 42, 44, 46, ul. Sworzycka od nr 1 do nr 20, kościół, działki nr 537/1, 542, 11, 26/3, 40, 41, 582/3

Obszar Luboń
9 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
Luboń: ul. Solskiego, ul. Wczasowa 22, 27, 29, ul. 11 Listopada od 147 do 161 nieparzyste, od 160 do 176 parzyste, ul. Rejtana od 1 do 19 nieparzyste, od 2 do 16 parzyste.

Obszar Komorniki
9 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
Komorniki: ul. Żabikowska 100.

Obszar Luboń
9 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
Luboń: ul. Sowia, ul. Skowronkowa, ul. Traugutta od 1 do 30, 30A, ul. Ustronna 13, 13A-B, 14, 16, ul. Wojska Polskiego 140, 140A, ul. Karola Buczka 71, ul. Śliwkowa, ul. Gruszkowa.

Obszar Skoki
9 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
Skoki ul. Poprzeczna 15, ul. Osiedlowa, ul. Okrężna 1 – 13, ul. Podgórna 1, 1A, 4, 8, 10, 12, 14, 16, ul. Graniczna 1 – 27, 34, ul. Rakojedzka 9

Obszar Wschowa
9 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 15:30
gm. Wschowa: Czerlejewo – cała miejscowość.

Obszar Trzcianka
9 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 13:00
Trzcianka os.Słowackiego 1, 1A, ul.Słowackiego 1A.

Obszar Szamotuły
9 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 12:30
gm. Szamotuły miejscowości Szamotuły ul. Brignoles od nr 1 do nr 5 nieparzyste.

Obszar Dominowo
9 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 17:00
Murzynowo Kościelne SKR BAZA, OCZYSZCZALNIA, STRAŻNICA OSP, 10, 11, 12, 12a, 13, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 3, 30, 30a, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 9A, 9A/2, Murzynowo Leśne ul. Azaliowa,

Obszar Czerniejewo
9 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 15:00
Żydowo os. Leśne Zacisze, Gniezno ul. Sosnowa 57, 57A, 57b, 59, 61, dz. 3/10, dz. 3/11, dz. 3/7, dz. 3/8, dz. 5/4, dz. 5/12, dz. 5/13, dz. 5/18, dz. 5/19, dz. 5/7, dz. 5/8, Gurówko 13B, 33, 33B, dz. 12/9, dz. 12/10, dz. 12/7, dz. 12/8, dz. 12/5, dz. 12/6, dz. 12/2, dz. 35/6, dz. 39/44, dz. 39/39, dz. 39/40, dz. 39/42, dz. 39/43, ul. Czereśniowa, ul. Morelowa, ul. Jabłoniowa 5, 12A, dz. 39/45, dz. 39/46, dz. 39/11, dz. 9, Niechanowo ul. Boczna, Skwer Bohaterów, Goczałkowo 1, 1B, 2, dz. 26/4, 26/60, Żelazkowo 15 – 20

Obszar Czerniejewo, Gniezno, Niechanowo
9 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 15:00
Żydowo os. Leśne Zacisze, Gniezno ul. Sosnowa 57, 57A, 57b, 59, 61, dz. 3/10, dz. 3/11, dz. 3/7, dz. 3/8, dz. 5/4, dz. 5/12, dz. 5/13, dz. 5/18, dz. 5/19, dz. 5/7, dz. 5/8, Gurówko 13B, 33, 33B, dz. 12/9, dz. 12/10, dz. 12/7, dz. 12/8, dz. 12/5, dz. 12/6, dz. 12/2, dz. 35/6, dz. 39/44, dz. 39/39, dz. 39/40, dz. 39/42, dz. 39/43, ul. Czereśniowa, ul. Morelowa, ul. Jabłoniowa 5, 12A, dz. 39/45, dz. 39/46, dz. 39/11, dz. 9, Niechanowo ul. Boczna, Skwer Bohaterów, Goczałkowo 1, 1B, 2, dz. 26/4, 26/60, Żelazkowo 15 – 20

Obszar Poznań Jeżyce
9 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 11:00
Poznań: ul. Urbanowska 13, 13A-B, 17A.

Obszar Dopiewo, Tarnowo Podgórne
9 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 14:00
gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Wysogotowo ul. Leśna nr 20. miejscowości Swadzim ul. Lipowa nr 15. gm. Dopiewo miejscowości Dąbrowa ul. Leśna nr 94, 96, 98, działka nr 375/20.

Obszar Kaźmierz
9 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 15:00
gm. Kaźmierz miejscowości Pólko ul. Okrężna od nr 1 do nr 4/4, nr 7, 11, Invest Raw, Recyklop, Martom. ul. Kręta nr 1, 1/1.

Obszar Krzyż Wielkopolski
9 listopada 2022 r. w godz. 09:30 – 15:30
miejscowość Zacisze numery 1, 2, 3.

Obszar Czarnków
9 listopada 2022 r. w godz. 09:30 – 12:30
Czarnków ul. Zielona.

Obszar Zaniemyśl
9 listopada 2022 r. w godz. 11:00 – 14:00
Lubonieczek ul. Jaśminowa 58-63, dz. 89,

Obszar Zalasewo
9 listopada 2022 r. w godz. 11:00 – 15:00
Zalasewo: ul. Kórnicka od 185 do 197 nieparzyste, od 198 do 202 parzyste.

Podziel się: