Gdzie nie będzie prądu w Wielkopolsce 24 stycznia? (LISTA)

prąd, słup energetyczny fot. jpienio, pixabay

Oto lista miejscowości na terenie Wielkopolski, w których 24 stycznia 2023 wystąpią przerwy w dostawach prądu z powodu planowanych prac remontowych Enei.

Obszar Niechanowo
24 stycznia 2023 r. w godz. 07:00 – 12:30
Kędzierzyn Aleja 3

Obszar Piła
24 stycznia 2023 r. w godz. 07:00 – 14:00
Piła ul. Księdza Jerzego Popiełuszki oświetlenie przejścia dla pieszych.

Obszar Piaski
24 stycznia 2023 r. w godz. 07:30 – 17:30
gm. Piaski: Drzęczewo Drugie – cała miejscowość.

Obszar Kwilcz
24 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 09:00
gm. Kwilcz miejscowości Prusim nr 25, 36.

Obszar Stęszew
24 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 16:00
Gmina Stęszew, miejscowość Łódź 35/1, 82a, 83, ul. Jeziorna cała, ul. Trzebawska 1, 2, 35/1, domki letniskowe przy ul. Trzebawskiej, ul. Szkolna 1, 2, działki nr 2/1, 35/1, 37/4, 82a/83/2, 45/1, 45/4, 8/15,

Obszar Swarzędz
24 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 11:00
Swarzędz: ul. Graniczna od 1 do 27, 31, 33, ul. Zielona, ul. Zachodnia, ul. Okrężna od 28 do 56 parzyste, od 37 do 47 nieparzyste, ul. Wilkońskich od 22 do 41.

Obszar Swarzędz
24 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 11:00
Swarzędz: ul. Pogodna 19, od 22 do 36 parzyste, 29, 31, 39, ul. Gwiaździsta 1, ul. Kórnicka 107, 110, od 121 do 133 nieparzyste, od 134 do 158 parzyste, ul. Warzywna 3, ul. Staniewskiego 7, 9, 11, 11A-C.

Obszar Przeźmierowo
24 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 13:00
Przeźmierowo: ul. Borówkowa od 3 do 21.

Obszar Wągrowiec
24 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 13:00
Wągrowiec ul. Orzechowa dz. nr 327/12, ul. Morelowa dz. nr 5458/2, 5458/4, 5458/5, 5458/6.

Obszar Miasto Złotów, Złotów
24 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 13:00
Miejscowość: Złotów ul. 8-go Marca 5, 7, ul. Wielatowo 7, 9, 11, Dzierzążenko 7C, 7D.

Obszar Poznań Stare Miasto
24 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 14:00
Poznań: ul. Grochowe Łąki 4.

Obszar Piła, Piła dzielnica Zamoście
24 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 16:30
ul. Rybacka, ul. Młodych 53A, 53B, 53C, 55, 57, 59, 61, 67, 67A, 71, dz. nr 8, 114, 119.

Obszar Gołańcz
24 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 14:00
Gołańcz ul. Karola Libelta ogrody działkowe, ogródek nr 92, 93, 95, 97, 100, 101, 102, 103, 104, 108, 109, 110, 112.

Obszar Gołańcz
24 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 14:00
Gołańcz ul. Karola Libelta ogrody działkowe, ogródek nr 21, 23, 24, 25, 28, 30, 32, 33, 41.

Obszar Czarnków
24 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 14:00
Sarbia 17, 18, 19, 20, 32, 3A, 33, 34, 34A, 35, 59, 60, dz. nr 122/4, 167/7.

Obszar Poznań Grunwald
24 stycznia 2023 r. w godz. 08:30 – 13:30
Poznań: ul. Głogowska 350, 352, 354, 356, 356A-P, dz. 4/20 (przepompownia ścieków), ul. Szuwarowa.

Obszar Kłecko
24 stycznia 2023 r. w godz. 08:30 – 13:30
Bojanice 1 – 30, dz. 41/5, dz. 42, dz. 79, sklep, hydrofor

Obszar Gortatowo
24 stycznia 2023 r. w godz. 08:30 – 12:00
Gortatowo: ul. Dożynkowa 25, 34, 36, 46, dz. 153/1, dz. 153/5.

Obszar Września
24 stycznia 2023 r. w godz. 08:30 – 12:30
Strzyżewo 7, 1, 2, 9, 8, 5, 11, 3, 12, 1, 10, 6, Noskowo 9-23,

Obszar Baranowo
24 stycznia 2023 r. w godz. 08:30 – 14:30
Baranowo: ul. Wiosenna 83A-B, od 85 do 99 nieparzyste, ul. Klonowa 17, 19, 21.

Obszar Gniezno
24 stycznia 2023 r. w godz. 08:30 – 11:30
Strzyżewo Paczkowe, Strzyżewo Smykowe 7, 27, 28, 33, działki 126/5, 9/2, 9/3, 9/5, 9/19, 9/20, 9/21, 9/22, 9/23, 9/24, 9/25, 9/26, 126/11, 126/12, ul. Nietuzinkowa

Obszar Święciechowa
24 stycznia 2023 r. w godz. 08:30 – 12:30
gm. Święciechowa: Trzebiny – cała miejscowość (oprócz ulic: Geodetów i Hydrologów).

Obszar Gostyń
24 stycznia 2023 r. w godz. 08:30 – 15:30
Gostyń: ul. Broniewskiego nr 1, 3; ul. Orzeszkowej nr 2; ul. Reja nr 5, działki nr 208/46, 208/47, 208/48; ul. Tuwima nr 1 do 19, nr 20 do 34 parzyste;

Obszar Gostyń
24 stycznia 2023 r. w godz. 08:30 – 09:30
24 stycznia 2023 r. w godz. 14:30 – 15:30
Gostyń: ul. Orzeszkowej nr 1, nr 3 do 18, nr 19 do 25 nieparzyste; ul. Tuwima nr 21, 25.

Obszar Wschowa
24 stycznia 2023 r. w godz. 08:30 – 13:30
Wschowa: ul. Kazimierza Wielkiego nr 24, 27, 29, 29C, 31, oczyszczalnia ścieków, wodociągi, działki nr 4235, 4236, 4237 – budynki PKP; ul. Towarowa nr 1, 1AB. gm. Wschowa: Przyczyna Górna nr 1B, 1C, 1D, 1E (dz. 7/14), MARIBAS.

Obszar Tarnowo Podgórne
24 stycznia 2023 r. w godz. 09:00 – 12:00
Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Sierosław, ul. Bobra 5, 8, 22, 24, 44, 46, ul. Niedźwiedzia 6, ul. Kręta 5, działki nr 386, 394, 398, 427, 401, 412, 413, 416, 419,

Obszar Opalenica
24 stycznia 2023 r. w godz. 10:00 – 13:00
Gmina Opalenica, miejscowość Troszczyn, 34, 40, 41, 41A, 42, 47, 48, 49, 50, 50A, 51, tunele pieczarek, działka nr 279, Gmina Opalenica, miejscowość Opalenica ul. Półwiejska 42, 10/E.

Podziel się:

Ostatnio dodane: