fot. pixabay.com

Gdzie jutro nie będzie prądu? Sprawdź!

ENEA opublikowała listę miejsc, w których w piątek (8 października 2021) nie będzie prądu. Pełna lista poniżej.

Obszar Kuślin
8 października 2021 r. w godz. 08:00 – 08:30
8 października 2021 r. w godz. 14:00 – 15:00
gm. Kuślin miejscowości Michorzewko od nr 7 do nr 19, od nr 27 do nr 37a.

Obszar Tarnowo Podgórne
8 października 2021 r. w godz. 08:00 – 11:00
gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Sady ul. Za Motelem nr 3, działka nr 158/108.

Obszar Kuślin
8 października 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
gm. Kuślin miejscowości Trzcianka od nr 11a do nr 11d, Sklep Spożywczo-Przemysłowy Elżbieta Banaś, Co no tu nr 10, Świetlica Wiejska.

Obszar Wągrowiec
8 października 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Kamienica 12E, Ośrodek Stanica.

Obszar Kościan
8 października 2021 r. w godz. 08:00 – 12:30
Kościan ul. Piastowska – cała; ul. Półwiejska nr 25.

Obszar Trzcianka
8 października 2021 r. w godz. 08:00 – 13:30
Trzcianka Rzemieślnicza 23.

Obszar Stęszew
8 października 2021 r. w godz. 08:30 – 11:30
gm. Stęszew miejscowości Słupia ul. Osiedle Leśne nr 34, działki nr 180/7, 183/6, 183/9, 183/12, 183/15.

Obszar Luboń
8 października 2021 r. w godz. 08:30 – 16:30
Luboń: ul. Juranda bez 16, ul. Sobieskiego 45.

Obszar Poznań Jeżyce
8 października 2021 r. w godz. 08:30 – 12:30
Poznań: ul. Chojnicka od 48 do 56 parzyste.

Obszar Poznań Grunwald
8 października 2021 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Jawornicka 11A, 13A, ul. Galileusza 2I-J.

Obszar Przemęt
8 października 2021 r. w godz. 08:30 – 12:30
Przemęt: ul. Brzozowa, Kasztanowa, Kluczewska – całe ulice; ul. Głęboka nr 1A, 2BC, działka nr 883/29; ul. Powstańców Wlkp. nr 61, 63, 63A, 68, działki nr 872/12, 872/13; ul. Topolowa – cała oprócz nr 1, 3.

Obszar Leszno
8 października 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
Leszno: ul. Hasiora nr 3, 5; ul. Podkowińskiego nr 7, 11; ul. Dunikowskiego nr 1, 2, 3.

Obszar Wronki
8 października 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
Wronki ul. Nadbrzeżna 34A, 34B, 34C.

Obszar Lubasz
8 października 2021 r. w godz. 09:00 – 14:00
Prusinowo 1, 1A, 2, 4, 5, 6, 7A, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 20, 21, 21B, 22A, 22B, 23, 24, 25, 26, działki 16/1, 18/4, 91/1, 118/4.

Obszar Wijewo
8 października 2021 r. w godz. 09:30 – 15:00
gm. Wijewo: Radomyśl nr 2 do 17, nr 19 do 27A, nr 37, 37A, działki nr 201, 214, 222/1, 222/2, 278 GR Rimke, działka nr 293 oczyszczalnia ścieków, FHU Derdziak.

Obszar Komorniki
8 października 2021 r. w godz. 10:00 – 14:00
gm. Komorniki miejscowości Chomęcice ul. Rosnowiecka nr 9b, 11d, 11e, 11f, 23, działki nr 179/1, 196/2, 196/3, 196/5, 197/12. ul. Krótka nr 7, 9, działki nr 197/9, 197/11.

Obszar Grodzisk Wielkopolski
8 października 2021 r. w godz. 12:00 – 15:00
gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. 27 Grudnia nr 1, działki nr 2767/1. ul. Grodziskich Kosynierów działki nr 350, 351/1.

Obszar Wronki
8 października 2021 r. w godz. 13:00 – 17:00
Chojno działka nr 669/2.

Źródło: ENEA

5 1 vote
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze