Erotyczne igraszki na plaży w biały dzień. Policja prowadzi śledztwo

fot. Sławek Wąchała (zdjęcie ilustracyjne)

Pewna para na plaży w Szamocinie oddawała się seksualnych uciechom. Wszystko działo się w biały dzień, w obecności innych plażowiczów, w tym dzieci, a dowodem na to są filmiki, które sobie przesyłają mieszkańcy Szamocina i które zostały już także przekazane policji.

Jak informuje portal Chodziez Nasze Miasto, do krępującej sytuacji doszło kilka dni temu na plaży w Szamocinie, a jej świadkami byli wszyscy plażowicze, także dzieci. Pewna para, nie bacząc na ludzi wokół, postanowiła oddać się miłosnym igraszkom. Jak twierdzą świadkowie, oboje, i kobieta, i mężczyzna mieli na sobie szorty, ale ich poza i ruchy nie pozostawiają wątpliwości co do tego, czym się zajmowali.

Cała akcja została uwieczniona przez świadków na filmikach, a filmiki od tego czasu krążą wśród mieszkańców miasta. Dotarły także do Renaty Młynarczyk, zastępczyni burmistrza, która powiadomiła o sprawie policję. Funkcjonariusze sprawdzą monitoring plaży, bo są przy niej zamontowane kamery, a dodatkowo ratownicy pracujący na kąpielisku zostali pouczeni, że w takich sytuacjach powinni reagować i wzywać policję.

Uprawianie seksu na plaży jest bowiem wykroczeniem, podpada pod kategorię “nieobyczajnego zachowania w miejscu publicznym”, a za to grozi grzywna do 1500, kara aresztu lub ograniczenia wolności. Elżbieta Żulewska z KPP w Chodzieży powiedziała także portalowi, że również świadkowie, zamiast nagrywać filmiki, powinni powiadomić służby. Warto dodać, że rozpowszechnianie nagrań, na których widać wykroczenie – także jest wykroczeniem, a w niektórych przypadkach nawet przestępstwem.

Podziel się: