ENEA zapowiada przerwy w dostawach prądu. Sprawdź gdzie

ENEA zapowiedziała przerwy w dostawach prądu, które mają się pojawić 29 października 2019 na terenie całej Wielkopolski.
Obszar Rogoźno

29 października 2019 r. w godz. 07:00 – 08:00
29 października 2019 r. w godz. 16:00 – 17:00
Międzylesie 1, 1A, 1B, 1C, 2, 3, 4, 4A, 4B, 5, 5A, 6F, 6G, 6K, 7A, 8, 8A, 9, dz. 244/6, dz. 248/15, dz. 248/17, dz. 248/21, dz. 248/31, dz. 248/32, dz. 253/3, dz. 261/9, dz. 355/2, Studzieniec 48, 49, 50, 51, dz. 243/1, dz. 359/4, dz. 359/5, dz. 359/6.

29 października 2019 r. w godz. 07:00 – 17:00
Międzylesie 10, 11, 12, 15, 16, dz. 172, dz. 187, dz. 248/33, dz. 251/2, dz. 251/4, dz. 251/7.

Obszar Połajewo

29 października 2019 r. w godz. 07:00 – 08:00
29 października 2019 r. w godz. 17:30 – 19:30
Połajewo dz. 119, dz. 899/46, dz. 1514, dz. 1516/2, dz. 1516/6, ul. Boczna 5, dz. 134/3, dz. 134/8, ul. Cicha 1, 7, dz. 135/7, dz. 137/28, ul. Dworcowa 1 do 29, dz. 388, ul. Polna 2 do 30, 34, 35, 36, 40 do 50, dz. 137/32, dz. 173/10, ul. Rynek 1, ul. Kwiatowa 1, 2, ul. Ogrodowa 1 do 20, ul. Szamotulska 27A, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, dz. 975/12, dz. 1042/8, dz. 1044, stacja paliw, wieża gsm, ul. Widokowa 2, 4, 8, 10, dz. 1034/4, dz. 1034/5, dz. 1035/3, ul. Winiary 35 do 53, dz. 1463, ul. Wiśniowa 1, 2, 3, 10, ul. Wybudowanie Stare 6A, 7, 7A, ul. Gliniana 3, 9, 10, 11, dz. 899/20, dz. 899/23, dz. 1513, ul. Godoska 17, 18, 19, ul. Leśna 21, 23, dz. 981/10, ul. Łączna 2, 4, 6, 10, dz. 902/2, ul. Słoneczna 26, 28, 39, 41, dz. 899/28, ul. Spokojna 2, 4B, dz. 899/47, dz. 899/48, dz. 899/56, dz. 899/61, dz. 899/65.

Obszar Jemielno

29 października 2019 r. w godz. 07:30 – 16:00
gm. Jemielno: Jemielno (Świerki) nr 123 do 129.

Obszar Lwówek

29 października 2019 r. w godz. 08:00 – 09:00
gm. Lwówek miejscowości Zębowo ul. Lipowa 17, 22d, działki nr 441/2 Cmentarz, 454/4.

Obszar Zakrzewo

29 października 2019 r. w godz. 08:00 – 13:30
Zakrzewo ulica Marii Gąszczak 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 27

Obszar Gołańcz

29 października 2019 r. w godz. 08:00 – 14:00
Oleszno 46, 47, 49, 50, 51, 52, dz. 84/2.

Obszar Śrem

29 października 2019 r. w godz. 08:00 – 08:30
29 października 2019 r. w godz. 14:00 – 14:30
Śrem ul. GROTTGERA, HEWELIUSZA, KOLBERGA, ROMERA, SKŁODOWSKIEJ – CURIE, TATARKIEWICZA,

Obszar Dominowo

29 października 2019 r. w godz. 08:00 – 12:00
RUSIBOREK 2,

Obszar Rokietnica

29 października 2019 r. w godz. 08:00 – 15:00
gm. Rokietnica miejscowości Kobylniki ul. Wiśniowa 18, 36, 38, 42

Obszar Wronki

29 października 2019 r. w godz. 08:00 – 14:00
Obelzanki 1, 1A, 2, 3, 4, 6, 6A, 7, 7A, 8, 8A, 8B, 9, 9B, 9C, 14, 16, 17, 17F, 17G, 19, 23A, 23C, 25, dz. 19/1, dz, 23/1, dz. 29/3, dz. 29/8, dz. 31/1, dz. 31/4, dz. 31/6, dz. 31/13, dz. 31/14, dz. 44/12, dz. 55/3, dz. 55/5, dz. 56/5, dz. 59/3, dz. 59/4, dz. 59/5, dz. 413/1, dz. 413/3, dz. 80357/2.

Obszar Nowy Tomyśl

29 października 2019 r. w godz. 08:00 – 12:00
gm. Nowy Tomyśl miejscowości Glinno ul. Lutowa 14, 18, 33A, 43A, 47, działki 766/3, 767/15, 766/1, 474/4, 747/9

Obszar Bojanowo

29 października 2019 r. w godz. 08:00 – 13:00
gm. Bojanowo: Karolewo – cała miejscowość.

Obszar Sieraków

29 października 2019 r. w godz. 08:00 – 16:00
31 października 2019 r. w godz. 08:00 – 16:00
gm. Sieraków miejscowości Sieraków ul. Opalińckich 29, 30. ul. Przedszkolna 1, 1/2, od 4 do 7a, 9, 10, 27, 29, działka nr 1486/2. ul. Stadnina 9.

Obszar Poznań Stare Miasto

29 października 2019 r. w godz. 08:00 – 10:00
Poznań: ul. Kościuszki Teatr Plac budowy, parking GREEN na ulicy Kościuszki , ul. Niezłomnych 1, 1A, 1B, 1C, 1D, 1E.

Obszar Poznań Stare Miasto

29 października 2019 r. w godz. 08:00 – 12:00
Poznań: ul. Żołnierzy Narwiku, ul. Zdobywców Monte Cassino od 2 do 22 parzyste oraz od 1 do 23 nieparzyste.

Obszar Poznań Jeżyce

29 października 2019 r. w godz. 08:00 – 12:30
Poznań: ul. Olecka 28, 30.

Obszar Poznań Wilda

29 października 2019 r. w godz. 08:00 – 14:00
Poznań: ul. Podmokła 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 22, 28, 30.

Obszar Poznań Wilda

29 października 2019 r. w godz. 08:00 – 21:00
Poznań: ul. Łozowa 77.

Obszar Kamieniec

29 października 2019 r. w godz. 08:30 – 13:00
gm. Kamieniec miejscowości Wilanowo 29 do 46; miejscowości Wolkowo 31 do 34B, działki nr 414/7, 381, 376/2

Obszar Okonek

29 października 2019 r. w godz. 08:30 – 14:30
Anielin działka numer 267 na 10 PKP, oraz 267 na 13

Obszar Mosina

29 października 2019 r. w godz. 08:30 – 13:30
RADZEWICE ul. DŁUGA, ŁĄKOWA, PIASKOWA, PODLEŚNA, WIŚNIOWA, WODNA, ZIELONA 2, ŚWIĄTNIKI ul. DŁUGA 65,

Obszar Kórnik

29 października 2019 r. w godz. 08:30 – 13:30
CZMOŃ ul. LEŚNA, STRAŻACKA, ŚWIERKOWA, TOPOLOWA, ZIELONA,

Obszar Wschowa

29 października 2019 r. w godz. 08:30 – 12:30
gm. Wschowa: Buczyna – cała miejscowość.

Obszar Lipno

29 października 2019 r. w godz. 08:30 – 15:30
gm. Lipno: Wyciążkowo nr 27, 28, 29, 30, 30A, 30C, działki nr 81/3, 81/6, 84/1, Gronówko Os. Malinowe działka nr 45/47.

Obszar Krzywiń

29 października 2019 r. w godz. 08:30 – 15:30
gm. Krzywiń: Lubiń ul. Stefaniaka nr 1 do 21A, działki nr 177 przepompownia ścieków, 226/4, 704/1, 704/3, ul. Powstańców Wlkp. nr 47 do 61 nieparzyste.

Obszar Gruszczyn

29 października 2019 r. w godz. 08:30 – 13:00
Gruszczyn: ul. Jaworowa 1, 3, 12, 14, ul. Klonowa 9, 10, 11, 12.

Obszar Poznań Nowe Miasto

29 października 2019 r. w godz. 08:30 – 13:00
Poznań: ul. Pokrzywno 20, 20A, 22A, 22B, 24, 24A, 26, 26A, 26B, 28 i numery nieparzyste od 21 do 37F, ul. Ropczycka 1A, ul. Strzyżowska 4.

Obszar Poznań Nowe Miasto

29 października 2019 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Czekalskie numery nieparzyste od 1 do 13 i od 33 do 55, dz.17/2, ul. Mogileńska 2, ul. Łomżyńska 84, 84A, ul. Goplańska 37.

Obszar Zalasewo

29 października 2019 r. w godz. 08:30 – 13:00
Zalasewo: ul. Chorwacka 4, 5.

Obszar Poznań Stare Miasto

29 października 2019 r. w godz. 08:30 – 16:00
Poznań: ul. Wielka 21, 22, 23, ul. Ślusarska 4, 5.

Obszar Lwówek

29 października 2019 r. w godz. 09:00 – 11:00
gm. Lwówek miejscowości Zębowo ul. Lipowa 19, 24, 26, działka nr 455/1.

Obszar Pobiedziska

29 października 2019 r. w godz. 09:00 – 14:00
Pobiedziska ul. Sandaczowa, Jesiotrowa, Okoniowa, Węgorzowa, Kiszkowska nr 32A, 34, 36, 38, 38A, 38C, 38D, 41-48, 50, 52, 54, 55, 55A, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, dz.9/2, Łososiowa nr 10, 3, 6, 8, dz.6/24, Odrzańska nr 1, 3 Rzeczna nr 1, 1B, 2, 2A, 3, 4, 4a, 4b, 25, 25A, 27, 28, 29, 31, 35, 44, 50, 54, dz.13, dz.3/4,

Obszar Murowana Goślina

29 października 2019 r. w godz. 09:00 – 16:00
Murowana Goślina ul. Rogu Renifera nr 15, ul. Raduszyńska nr 1, Mściszewo ul. Raduszyńska nr 5, Szwark

Obszar Miłosław

29 października 2019 r. w godz. 09:00 – 15:00
NOWA WIEŚ PODGÓRNA 21,

Obszar Miłosław

29 października 2019 r. w godz. 09:00 – 10:30
BUDZIŁOWO, CHLEBOWO, NOWA WIEŚ PODGÓRNA 1, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 3, 30, 32, 33, 34, 35, 4, 5, 6, 7, 9, dz. 88/2, DZ. 4/4, MIKUSZEWO 38, 39, 40,

Obszar Ostroróg

29 października 2019 r. w godz. 09:00 – 17:00
30 października 2019 r. w godz. 09:00 – 17:00
gm. Ostroróg miejscowości Ostroróg ul. Wierzbowa; ul. Topolowa; ul. Jaworowa oprócz nr 6 i 16

Obszar Czempiń

29 października 2019 r. w godz. 09:00 – 15:00
CZEMPIŃ ul. GRUSZKOWA 10, 12, 14, 16, 18, 2, 27, 4, 6, 8, ŁĄKOWA 14 16, 17, 19, ŚLIWKOWA 17, 21, 23, 25,

Obszar Kórnik

29 października 2019 r. w godz. 09:00 – 15:00
PIERZCHNO 4, 5,

Obszar Poznań Stare Miasto

29 października 2019 r. w godz. 09:00 – 16:00
Poznań: Stary Rynek 37, 38, 39.

Obszar Mosina

29 października 2019 r. w godz. 09:30 – 13:00
PECNA ul. CICHA, KWIATOWA, LEŚNA, SZKOLNA, WIERZBOWA, ZIELONA, BRZOZOWA, ŁĄKOWA,

Obszar Lwówek

29 października 2019 r. w godz. 11:00 – 18:00
gm. Lwówek miejscowości Zębowo ul. Przemysłowa 1, 3, 5, Tartak.

Obszar Wieleń

29 października 2019 r. w godz. 11:00 – 13:00
Wieleń ul. Westerplatte 1 do 16, ul. Czarnkowska 2 do 18, ul. Janka z Czarnkowa 39, 47, 49, 51, 53, ul. Brownsforda 1, 2, 3, 4, 5, ul. Kopernika 1, 2, 3, 4, ul. Krótka 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, ul. Mężykowska 2, 6, 8, 8A, 10, 12, 14, ul. Nojego 1, 2, 4, 5, 9, dz. 824/1, ul. Piękna 1, 2, 3, ul. Sportowa 1 do 6, ul. Wojska Polskiego 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, ul. Wyzwolenia 2, 3, 4, 6, 7, 9, 14A.

Obszar Mosina

29 października 2019 r. w godz. 12:30 – 14:00
PECNA ul. KOLEJOWA, KRÓTKA, ŁĄKOWA 30, RÓŻANA, SZKOLNA 25, 27, 29, 30, 32, 34, 36, DZ. 546/2,

Źródło: ENEA

Dodaj komentarz

avatar