Dziecko potrącone na przejściu dla pieszych. Kierowca odjechał z miejsca wypadku

policja fot. Sławek Wąchała

Dziesięcioletnia dziewczynka została potrącona na przejściu dla pieszych na ulicy Kobylińskiej w Krotoszynie. Z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Kierowca odjechał z miejsca wypadku. Policja prosi świadków zdarzenia o kontakt.

Do wypadku doszło 4 września około godziny 10.30 w pobliżu przystanku autobusowego. Jak powiedział portalowi Krotoszyn Nasze Miasto asp. sztab. Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie, z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że dziecko zostało potrącone przez szary samochód, prawdopodobnie marki Skoda, który nie ustąpił pierwszeństwa pieszym na pasach, potrącił dziewczynkę i odjechał z miejsca zdarzenia.

Dziewczynka, mieszkanka Krotoszyna, została zabrana do szpitala – na szczęście jej obrażenia nie są bardzo poważne. Policjanci prowadzący śledztwo w tej sprawie apelują do świadków zdarzenia, by zgłaszali się na policję i pomogli ustalić tożsamość kierowcy.

Osoby mogące udzielić dodatkowych informacji na temat zdarzenia mogą zgłaszać się do Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie ul. Zdunowska 38a, tel. 47 77 53 200; fax. 47 77 53 215.

Źródło: Krotoszyn Nasze Miasto

Podziel się: