Dwudrzwiowa lodówka Haier – którą wybrać?

Lodówka to bez wątpienia jeden z najważniejszych sprzętów w domu. Dobrze do jej wyboru podejść z głową, szukając modelu dobrze dopasowanego zarówno do przestrzeni, którą dysponujemy, jak również naszego stylu życia. Nie należy pomijać również kwestii odpowiedniego producenta – postawienie na firmę wyspecjalizowaną w produkcji energooszczędnych, świetnie zaprojektowanych lodówek sprawi, że urządzenie będzie dobrze działało przez kolejne lata. Taką sprawdzoną marką jest bez wątpienia Haier. Jaką lodówkę wybrać? Jest sporo możliwości – pora im się przyjrzeć!

Dwudrzwiowa lodówka – dla kogo?

Zwykle lodówki kojarzymy z tradycyjnie rozplanowaną chłodziarko-zamrażarką – u góry część chłodząca, u dołu – zamrażalnik. Tymczasem mając do dyspozycji nieco większą przestrzeń, możemy lepiej dopasować sprzęt do swoich potrzeb, decydując się na lodówkę dwudrzwiową. To praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu sytuacjach.

Dwudrzwiowa lodówka, zwana inaczej French Door, składa się z dwuskrzydłowych drzwi lodówki w górnej części i szuflad zamrażalnika w dolnej partii urządzenia.

Kto powinien pomyśleć o takim modelu?

  • Większe rodziny – w dwudrzwiowej lodówce znajdzie się przestrzeń na ulubione produkty spożywcze wszystkich członków rodziny, a dodatkowo – bez problemu zmieszczą się większe zakupy.
  • Oszczędni – nie od dziś wiadomo, że zakupy spożywcze opłaca się robić, kupując produkty w wielopakach. Potem może pojawić się jednak problem z ich przechowywaniem – ale nie wtedy, gdy mamy dwudrzwiową lodówkę!
  • Osoby robiące rzadko zakupy – każdy, kto preferuje większe zakupy raz na jakiś czas, doceni większą przestrzeń w lodówce, by swobodnie je rozmieścić.
  • Działkowcy i ogrodnicy – własny ogródek to gwarancja smakowitych, ekologicznych warzyw i owoców na wyciągnięcie ręki. Dzięki odpowiedniej lodówce, łatwiej je przechowywać.
  • Współlokatorzy – jeśli w mieszkaniu pokoje wynajmuje wiele osób, można pomyśleć nad większą lodówką, która pozwoli rozlokować zakupy każdego mieszkańca.
  • Osoby przygotowujące mrożonki na zimę – łatwiej zamrozić warzywa lub owoce, mając do nich łatwy dostęp.

Jak widać, powodów za zakupem dwudrzwiowej lodówki jest sporo – może ona się sprawdzić w naprawdę wielu sytuacjach. Który model wybrać? Czas przyjrzeć się dostępnym opcjom!

Dwudrzwiowa lodówka Haier – polecane modele

Ustaliliśmy już, że szukając lodówki w wersji dwudrzwiowej, dobrze wybrać sprawdzonego producenta. Haier to firma, która gwarantuje jakość i dopracowane sprzęty, które przy tym świetnie wkomponowują się w nowoczesną kuchnię.

Możemy wybierać spośród wielu modeli lodówek tej marki. Na które warto szczególnie zwrócić uwagę? Oto ranking polecanych modeli typu French Door.

  • Lodówka HAIER HFW7720EWMP – wygodna, dwudrzwiowa lodówka, która sprawdzi się w każdym domu, zwłaszcza, że możemy nią zarządzać za pomocą wygodnej aplikacji hOn. Zastosowane technologie, w tym szuflada Humidity Zone do delikatnej żywności, sprawiają, że przechowywane produkty dłużej zachowają swoje właściwości. Dużym atutem jest wzornictwo i cicha praca tego sprzętu.
  • Lodówka HAIER HFW7819EWMP – to kolejna lodówka, która wpisuje się w trend internetu rzeczy – możemy nią bowiem sterować za pomocą smartfona. Aplikacja hOn pozwala również sprawdzać ilość artykułów spożywczych, by uniknąć robienia zakupów na ostatnią chwilę. W tym modelu warto zwrócić uwagę na szufladę My Zone Plus, która umożliwia łatwe dostosowanie temperatury w zakresie -1°C do +3°C, w zależności od produktów, które będziemy przechowywać.
  • Lodówka HAIER HB26FSNAAA – świetnie oceniany sprzęt dla wymagających. Pojemność chłodziarki to aż 484l, zamrażalnika – 266l. Lodówka odznacza się wyjątkowo cichą pracą i najwyższej klasy designem. Zastosowane technologie Fresher Techs® to innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na dłużej zachować świeżość i bogactwo składników odżywczych przechowywanych produktów. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest technologia antybakteryjna Haier ABT®, która dzięki wykorzystaniu światła ultrafioletowego, zabija do 99,9% zarazków.

Lodówki dwudrzwiowe są wygodnym rozwiązaniem do wielu kuchni. Ułatwiają przechowywanie dużych ilości produktów spożywczych i łatwe przeglądanie tego, co mamy w zamrażalniku. Lodówki Haier w sklepie MediaMarkt cieszą się pozytywnymi recenzjami – tak jest również w przypadku modeli typu French Door.

Artykuł sponsorowany

Podziel się: