Dwa ciała znalezione w samochodzie. Co tam się wydarzyło?

policja, zdjęcie ilustracyjne fot. Ewa Malicka

W samochodzie zaparkowanym na leśnej drodze niedaleko Wschowy w województwie lubuskim policja znalazła ciała mężczyzny i nastolatki. Według nieoficjalnych informacji to ojciec i córka. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Ciała znaleziono 29 kwietnia, jak informuje portal „leszno24”. Około godziny 14.00 tego dnia przypadkowy przechodzień zauważył zaparkowany na polnej drodze, bocznej od szosy Wschowa – Dębowa Łęka samochód, a w środku ciała dwóch osób, mężczyzny i nastolatki. Natychmiast powiadomił służby.

Policja ze względu na dobro śledztwa nie udziela bliższych informacji o sprawie, jednak nieoficjalnie dziennikarzom portalu udało się dowiedzieć, że w samochodzie znaleziono ciało ojca i jego 13-letniej córki. Nie wiadomo, kim byli, gdzie mieszkali i jaka była przyczyna ich śmierci. Na razie można jedynie powiedzieć tyle, że oboje zginęli śmiercią gwałtowną. Funkcjonariusze podejrzewają, że doszło tu do zabójstwa i śledztwo zostało wszczęte z artykułu 148 kodeksu karnego, dotyczącego zabójstwa. Jednak w grę wchodzi także rozszerzone samobójstwo.

Jak powiedział portalowi Łukasz Wojtasik, prokurator z Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze, więcej będzie wiadomo wówczas, gdy nadejdą wyniki sekcji zwłok, która została przeprowadzona w Zakładzie Medycyny Sądowej w Poznaniu – i gdy będą znane wyniki badań krwi obojga.

Podziel się:

Wydarzenia w Wielkopolsce: