Dwa busy zderzyły się na skrzyżowaniu. Dwie osoby z obrażeniami

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

Na skrzyżowaniu dróg powiatowych Głuponie – Trzcianka i Opalenica – Lwówek zderzyły się dwa samochody dostawcze. Dwie osoby odniosły obrażenia, zniszczeniu uległa infrastruktura wokół skrzyżowania i ładunek samochodów.

Jak informuje portal „Nowy Tomysl Nasze Miasto”, do zdarzenia doszło 6 grudnia tuż przed godziną 17.00. Bus jadący od strony Trzcianki zderzył się z busem jadącym od strony Lwówka. Według wstępnych ustaleń policji wina leży po stronie kierowcy jadącego z Trzcianki, który nie zauważył znaku „stop”.

Samochody zderzyły się i przewróciły uszkadzając znajdujący się przy drodze agregat zasilający przepompownię kanalizacji i skrzynkę elektryczną. Zniszczeniu uległy ładunki obu samochodów – w jednym busie znajdowały się jajka, w drugim paczki, ponieważ był to bus kurierski.

Obaj kierowcy odnieśli obrażenia, ale na szczęście nie okazały się one poważne i żaden z nich nie wymagał hospitalizacji – strażacy udzielili im pierwszej pomocy, a także okoliczni mieszkańcy i przejeżdżający kierowcy. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

Podziel się:

Ostatnio dodane: